Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ilyen emberrel mit lehet...

Ilyen emberrel mit lehet kezdeni szerintetek, aki állandóan kötekedik?

Figyelt kérdés

Egy gyárban dolgozom. Van egy 30 év körüli férfi, aki állandóan kötekedik az új emberekkel, ő 4 éve van ott körülbelül.


Tehát jön egy új ember, és nem megy neki a munka, állandóan odaáll mögé és nyilvánosan kritizálja és megalázza, hogy milyen szar, vigyék már el innen. Pedig arról van szó, hogy ez több hétbe telik, mire meglehet tanulni az elvárt tempóban.


Azért írok, mert velem is elkezdett kötekedni, de nem tudom hogy miért. Az újak között akadtam egy jó barátja, és ő hozzá került betanításra, de őt is bántotta.


Viszont a régi kollégákkal jóban van.


Ezt a szituációt lelehetne bölcsen reagálni vagy el kell küldeni oda, ahova való?


Mit kéne csinálni akkor, amikor alázza a barátomat?

Mert ha megmondom neki, akkor meg sok ember fordulhat ellenem, de nem is az érdekel. Csak értitek, hogy őt valamennyire szeretik ott, de engem is szeretnek.


2017. márc. 3. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Én megmondanám neki, hogy nyomja a stresszét a csajára vagy a kutyájára, de ne a kollégákra. Ha semmi nem változik, akkor szólnék a főnöknek.
2017. márc. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
mi az hogy odaáll a hata moge?? ennek nem kell dolgoznia?? am nincs joga ehhez el kell kuldeni a jo curva edes.. .. nem fonok ö ott a muszakvezetonek kene csinalnia valamit am szolni kell neki.
2017. márc. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi
2017. márc. 3. 19:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem aki állandóan kötekedik azt levegőnek kell nézni, és akkor majd elmegy a "dolgára".


Hidd el megunja és lesz jobb dolga, békén hagy.

2017. márc. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!