Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 29 évesen még sosem dolgoztam,...

29 évesen még sosem dolgoztam, otthoni gazdaságban éltem?

Figyelt kérdés
Viszont fel kell számoljuk a gazdaságot mert már nem nyereséges, viszont a jövőben nem akarok mezőgazdaságban, állattartásban dolgozni. Mit mondjak ha egyáltalán el is hívnak valamilyen interjúra? Adóztam tisztességesen, TB-met is fizettem, minden rendben van egyébként, csak egy bejelentett munkahelyen nem volt még, illetve rózsaszín eü könyvem sincs.

2017. márc. 4. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Családi gazdaságban dolgoztam."

Szerintem ennyi bőven elég.

2017. márc. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszítettél vele semmit. Ha van tőkéd, vállalkozz inkább.
2017. márc. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Most akkor mehetsz az Alföldre tanyára, adnak szállást és foglalkozhatsz továbbra is állatokkal.
2017. márc. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát annyit hogy saját családi vállalkozásban dolgoztál és kész :)
2017. márc. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért eléggé érdekes a világképed.

Az tiszta, hogy nem akarsz a jövőben a mezőgazdaságban, állattartással foglalkozni.

Azonban! Kimaradt, hogy mi a legmagasabb iskolai végzettséged? Milyen szakmád van(Ha van?) Mégis milyen irányba szeretnél elmozdulni?


Ugye rengeteg helyre kell a megfelelő szakképzettség. Ha ez nincs meg, akkor fel sem tudnak venni.

Felvételi elbeszélgetésen meg általában már tudják, hogy milyen előzményed van az önéletrajzodból.

Így max arra kérdeznek rá, hogy milyen tapasztalataid vannak, amit ott szereztél, és szerinted itt tudnád hasznosítani?


Először konkretizáld a vágyakat/terveket, úgy könnyebben tudunk segíteni.


Ugye nem mindegy, hogy van-e már egy diplomád, vagy csak szakközép, esetleg érettségi, semmi szakképesítés nélkül, stb.

Meg lehet, hogy beérnéd az eladóval is, vagy magasabb dolgokra vágysz, esetleg építőipar, vagy szellemi munka.

2017. márc. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3., épp ezt irta, hogy már nem akar ezzel foglalkozni ezentúl..
2017. márc. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Elmeséled eddigi tevékenységedet, pár szót magadról-tulajdonságaidról-hobbijaidról és e meghirdetett munkát szívesen végeznéd.Miért? Ha kérdik...hülye kérdés, mert ugye a fizetésért bár nem ez a nyerő válasz, hanem az említett elől.

A "cetlikről" meg gondoskodnak a cégnél az aktások...

Amúgy, meg sokszor az van, hogy az újoncokat jobban kedvelik, hiszen idomíthatóak...ronda szóval mondva.

2017. márc. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mit adóztál, ha nem volt bejelentett munkahelyed?
2017. márc. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!