Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon gáz ha vissza mennék a...

Gyöngyii18 kérdése:

Nagyon gáz ha vissza mennék a hotelba dolgozni szobalánynak ahol már dolgoztam?

Figyelt kérdés

nem tudom mit tegyek,nehéz munkát találni iskolai végzettség nélkül,sok hotelt bejártam és a volt munkahelyem tetszett a legjobban. Nem csak maga a környezet hanem az emberek,és imádtam ott dolgozni. Csak sajnos azt hitték hogy 19 éves fejemmel lehet sok munkát rám traktálni,csináld meg ezt csináld meg azt.. mondjuk különösebben csak az egyik munkatársam mondogatta ezt!

Folyamatosan keresnek embereket abban a hotelban,és vissza szeretnék menni szívem szerint,de nem lehet már nem lenne semmi a régi ott..



2017. jan. 7. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs benne semmi ciki.

Inkább fordítva van szerintem, mert aki vissza akar menni az előző munkahelyére, az onnan már nem igazán jönne el még egyszer.

2017. jan. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak sajnos későn jöttem rá hogy milyen jó hely is igazán. Mert Nyáron dolgoztam ott 3 hónapot..
2017. jan. 7. 12:02
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha küldenék egy önélet rajzot nekik vagy felhívnám az jó ötlet lenne? Mi van ha csalódok és nem vesznek vissza?:S
2017. jan. 7. 12:06
 4/5 anonim ***** válasza:
ha ott jól érezted magad, akkor szerintem mindenképp megér még egy esélyt
2017. jan. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne vergődj már. Hívd fel most rögtön, ha elutasítanak akkor sincs semmi. Nem is értem mit pörögsz a témán, nem két munkahely között kell választanod, hanem a semmi és eközött. Ha nemet mondanak, akkor marad minden ugyanúgy, nincs vesztenivalód.
2017. jan. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!