Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkaerő - Közvetítő Iroda...

Eszter_Ke kérdése:

Munkaerő - Közvetítő Iroda szólított meg. Ha elválalom a munkát, mik a negatívumok abból, hogy munkaerő - közvetítő irodán keresztül alkalmaznak?

Figyelt kérdés
2017. márc. 6. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Kevesebb lesz a fizetésed.
2017. márc. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudom ki találta ki komolyan mondom.


Mármint ezt a munkaerő kölcsönzést.

2017. márc. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Emlékeimben : Kétezres évek közepe, vége felé kölcsönzőn keresztül dolgoztam egy gyárban, 12 órás munkarendben. Kaptam 70 ezer nettót, aki a gyár saját alkalmazottja volt, átvették a kölcsönzőtől esetleg, az megkapta a 100-at, száz felett is akár.
2017. márc. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is utálom őket, de akár lehetne értelme nekik. Pl ha ideiglenesen kell egy munkáltatónak munkások akkor tőlük kér munkást amíg kell neki. Csak sajnos olyan sápot levesznek ami szerintem irreális, főleg úgy hogy havonta. Mert ha még egyszeri alkalom lenne az még hagyján, de nem.
2017. márc. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan moslek kölcsönzök mint az Adecco persze hogy nem fizet,én majdnem duplajat keresem mint a cegesek és kolcsonzotol vagyok,mik a hátrányai?Az hogy pl nekünk szabadság és táppénzre alig kapunk6valami pénzt....2000es évek közepe?Apám ezt csinálta 1997től....
2017. márc. 7. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!