Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi ez az új kifogás a mai...

Mi ez az új kifogás a mai fiataloknál hogy azért nem jönnek dolgozni mert defektet kapnak?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés leginkább a Szegediekre vonatkozik! De gondolom máshol is élnek ezzel!

2017. márc. 8. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Én azért nem mentem, mert 50 állásinterjú után se vettek fel sehova, azóta önfoglalkoztató vagyok.
2017. márc. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Az komoly. Engem 15 helyből 14-ről hívtak, hogy már kezdhetek is.
2017. márc. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
soha nem hallottam még erről, pedig szegedi vagyok...
2017. márc. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy a kerékpárjuk kapott defektet és azért nem jelennek meg a munkahelyen! Dolgozok már tízen akárhány éve és kaptam nemegyszer defektet a biciklimmel de mindig betudtam menni dolgozni! Felhívtam a főnököm vagy a csoportvezetőmet hogy késsek! Volt hogy le kellet dolgoznom a késést de mindig bementem!
2017. márc. 8. 19:06
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Gondolom, ha a prérin kapnál defektet te sem tudnál beérni dolgozni, hacsak nem intesz le egy szarvast és vágtatsz be vele a munkahelyedre.
2017. márc. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ó, én már találkoztam olyannal, aki azt mondta, hogy esik és ezért nincs kedve esernyővel menni, szóval inkább otthon maradt.

Én 22 éves vagyok, szóval nem éppen öreg, de ha zuhog, ha dörög, bármi is történik, mindig megyek iskolába is és munkába is.

De majd rájönnek, hogy az életet nem lehet ilyen kényelmesen élni.

2017. márc. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tisztelet a kivételnek ezt elfelejtettem mondani! Most nem részletezném hogy hol dolgozok szegeden (közel a központhoz) de számomra érthetetlen hogy pár fiatal nem tud lesétálni 4-5-6 kilométer távolságot!
2017. márc. 8. 19:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez csak kifogás arra hogy nincs kedvük bemenni vagy előző nap úgy beba..tak hogy még alig látnak ki a fejükből.
2017. márc. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
Busszal v. biciklivel járok, viszonylag fiatal, 34 vagyok. Egyéb kérdés? Mindenki törődjön a maga dolgával.
2017. márc. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!