Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ismeritek ezt a felszín alatt...

Ismeritek ezt a felszín alatt meglepően alattomos, áskálódó típusú embert? Tényleg minden munkahelyen előfordul az ilyen?

Figyelt kérdés

Én 2 éve vagyok a munkahelyemen, és van egy kolléganőm, aki nagyon sokáig úgy tűnt a szememben, hogy egy ártalmatlan, folyamatos támogatásra szoruló lány, olyannyira gyámoltalannak és érzékenynek tűnt. Idővel tűnt fel csak az, hogy a közvetlen közeléből folyamatosan kihullanak az új női kollégák, és amikor másik jött az előző helyett, nekem is olyan szövegekkel jött, hogy az illető ezért meg azért gázos (mondvacsinált indokok), és úgy tűnik neki, hogy az ő helyére pályázik, meg a főnökségnél nyomul, és különben sem lehet vele jól együtt dolgozni. És minden új embernél ez volt. Most ismét van egy új kolléganőnk, számomra nagyon szimpatikus, konzervatív lány, külsőre is elég szexi, és már róla is nyomja a negatív dolgokat, akár kérdezem akár nem. A csaj szemében eközben annyira jó akar lenni, hogy most nyáron már fesztivált terveznek, együtt mennek nyaralni.


Na most ez a kolléganőm egyszerre az az ember, akinek ha csak bármi viccesnek szánt dolgot mondasz, több éves ismeretségre van szükséged ahhoz, hogy ne értse kapásból félre, mert szerintem humorérzéke sincsen, csak elhúzza a száját, ha látja, hogy mások is nevetnek. Belegondolva tényleg ijesztő, és még fogást sem találni rajta, mert senki nem feltételezne róla rosszat. Valaki találkozott más hasonlóval? 28/f


2017. márc. 12. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
mindenhol van, ők az árnyékvilágból másznak elő ezért nem is feltűnőek
2017. márc. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szomszéd pont ilyen. A legaljasabb fajtából. A szemedbe sose meri mondani, próbál jópofizni, a hátad mögött meg aljas hazugságokkal ócsárol.
2017. márc. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy ismeretlen személy, aki ilyen tulajdonságokkal rendelkezik, próbál lejáratni.
2017. márc. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én elég idealista voltam ahhoz, hogy azt higgyem, nálunk nincs ilyen, de épp múlt héten jöttem rá, hogy a lány, akit a barátomnak hittem a cégnél, nagyon, de nagyon nem a barátom. Pontosan illik rá a leírásod, eszméletlen aranyos, elmentünk bulizgatni, kávézni, együtt főztünk hétvégén... Aztán visszahallottam másoktól, hogy egyébként lefitymálta a munkámat, de olyan ügyesen csinálta, mintha segíteni próbált volna nekem, és csak véletlenül kotyogta volna el, hogy pocsékul dolgozok.

Annyi az ezer szerencsém, hogy egyébként nem dolgozok pocsékul, és a felettesem "megvédett", különben lehet, hogy már repültem volna.

És ugyanezt tapasztaltam, bárki új jött, azzal kedves volt szemtől szembe, de ha kimentünk kávészünetre, elmondta nekem minden hülye p*csának. Én meg biztattam, hogy ismerje meg őket jobban, mert szerintem aranyosak, és nem vettem észre, hogy ez az igazi énje.

Bocsi, lehet, hogy eltérek a kérdéstől, de legalább egy névtelen fórumon panaszkodhatok egy sort :D

2017. márc. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy elmondtad :). Úgy látszik, nagyon nem egyedi eset ez.
2017. márc. 13. 23:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Az egyik felettesem volt ilyen. Akik mószeroltak neki, azokat vedte, de egyben le is nézte őket. Arra volt büszke, hogy milyen sok embert kirúgatott onnan. Engem kiváltképp nem bírt. 2 évet nyomtam le azon a munkahelyen, a végén úgy rúgatott ki, hogy a többiek nem mondhatták meg, mert őket kényszerszabadságra küldte volna. A többieket is minősíti, hogy senki nem mert szólni négyszemközt, hogy keressek másik melót, de ne mondjam el, hogy tőle tudom. Alapból sem mártottam volna be egyik kollégámat sem, hogy szólt és ezt tudták is.
2017. márc. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!