Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ott kényszerültem hagyni a...

Ott kényszerültem hagyni a tanult szakmát, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Oké-oké, más nem tudhatja, hogy mi az, ami érdekel (még jómagam sem tudom), de valaki csak tudja, hogy mit lehet kezdeni egy érettségivel. Egyesek szerint kitörölhetem vele. Itthon meg nem akarok maradni csak úgy, mert anyám és az élettársa sokat cseszegetnek, hogy nem csinálok semmit sem. Valami értelmi munkára felvesznek érettségivel vagy folytatnom kell anyámék napszámos útját?
2017. márc. 14. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
KEresel munkát - akár nem túl jót is, és közben kitalálod, mit akarsz csinálni. Ha tudod, akkor meg elkezded azt tanulni és akkor nem maradsz végig a "csak érettségi" kategóirában.
2017. márc. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De indulnak képzések ilyenkor?
2017. márc. 14. 08:52
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt hozzá kell tennem, hogy nem büdös a munka, hanem csak annyi, hogy szociális fóbiám van és nem bírok emberek között lenni.
2017. márc. 14. 08:53
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ösztöl biztos, addig meg gyüjtesz egy kis alaptökét!


De valószínüleg most is vannak cégeknél tanfolyamok, csak nem biztos, hogy olyan, amit te keresel.


Most azonban célszerübb lenne (majdnaem) akármit elvállalni, mert ha kevés pénzt kapsz, az is több, mint a semmi - és félretenni a semmiböl nem lehet.

2017. márc. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Munkaügyön tudnak segíteni? Úgy hallottam, hogy nem valami együttműködőek...
2017. márc. 14. 08:58
 6/8 A kérdező kommentje:
#6 Én ezzel tisztában vagyok, de amíg ,,az ő kenyerüket eszem", nem merek ellenkezni. Sajnos anyámék tipikus falusi emberek, túl egyszerű gondolkodásúak.
2017. márc. 14. 10:52
 7/8 A kérdező kommentje:
Miért törölték a 6-os kommentjét? Nem mondott semmi sértőt sem.
2017. márc. 14. 11:36
 8/8 anonim ***** válasza:

"Munkaügyön tudnak segíteni? Úgy hallottam, hogy nem valami együttműködőek..."


Azzal nem érdemes foglalkozni, hogy mit "hallottál" - márcsak azért is, mert aki nem akar tenni valamit, az szokott ilyeneket terjeszteni -, hanem odamégy és érdeklödsz!

2017. márc. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!