Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szabadságstop esetén van-e...

Szabadságstop esetén van-e közöm ahhoz hogy mehetnek egyesek mégis szabadságra?  

Figyelt kérdés

Tegyünk igazságot. Itt volt a munkaszüneti nap, jön a húsvét. Többen szeretnének /szerettek volna szabira menni az ünnepek könyékén. A főnökség közli szabadságstop van, májusig senki egy napra se mehet el semmilyen indokkal. Családi ok, akármi-nem érdekes stop van senki sehova egy napra se.

Majd páran nem jönnek kérdezzük hol vannak betegek? Nem, szabadságon! WTF????

 

Hát most stop van vagy nincs stop? Senki egy napra se így szólt a szöveg. Oké és akkor ezek akik elmentek hogy mehettek? Azzal csak ne foglalkozzunk semmi közünk hozzá.

Ez volt a válasz.

Tegyünk igazságot.

Semmi közöm ahhoz ki mikor megy szabira. Amíg engem nem érint. De amikor azt hallom hogy senki egy napra se semmiféle indokkal majd azt látom hogy a beépített seggnyalók mégis mehetnek akkor azért csak jogom van megkérdezni hogy is van ez? Vagy nincs?

Mert ugye hivatalos „seggnyalói” státusz nem létezik. Azok is csak olyan melósok mint én elvileg. A valóságban persze nem de ezt a főnökség el nem ismerheti nyíltan. Vagy mégis elismerheti? Nekik szabad ők csókosok?

 


2017. márc. 16. 16:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Te már megint itt vagy ??? Azt hittem, legalább húsvétig vársz a következő habiszemeteddel.
2017. márc. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Lehet, azert kaptak rendkivulit mert pl meghalt az anyja, vagy valast intez, vagy terhes es ultranangra megy, mi kozod hozza?

Nalunk minden honap utolso 3 munkanapja szabadsagstop a havi zaras miatt, megis volt, hogy elengedtunk olyat, akinek abszolut indokolt volt. Peldak: egyhetes becsi utat nyert valami programra, terhes es vizsgalatra ment (erre ugyebar tappenzt nem tudott volna kerni), a gyermeke ovodahaban Anyak napi unnepely volt. Ezek megbizhato es nagyon jo munkaerok, egy szavukban sem ketelkedtunk egy percig sem.

2017. márc. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

"Lehet, azert kaptak rendkivulit mert pl meghalt az anyja, vagy valast intez, "


Valószínű... persze. Én meg a pápa vagyok.

Az egyik szabadsáos azóta Zalakaroson csobban. Honnan tudom? facebook. Meghalt az anyja naná.


De ugye ami elhangzott az elhangzott. Senki semmilyen indokkal.

Hát akkor oké. Senki semmilyen indokkal.

Akkor ezek?

2017. márc. 16. 17:07
 4/17 A kérdező kommentje:

"egy szavukban sem ketelkedtunk egy percig sem.

"


Az nálatok van. Itt meg vannak akiknek azt se hisszük el amit kérdeznek. Ezek pl épp azok.

2017. márc. 16. 17:08
 5/17 A kérdező kommentje:

"mi kozod hozza? "


Az a közöm hozzá hogy ha (a példánál maradva) én mennék kötelező orvoshoz vagy válnék vayg akármi akkor se kapnék.

Csupán ennyi a közöm.

2017. márc. 16. 17:10
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Te meg dolgozz es ne azt nezd ki hol van mert igy mindig a hatso sorban fogsz kullogni, ha engedmenyekrol lesz szo ;)
2017. márc. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

És joggal teszem fel a kérdést: és akkor ők miért?

Miért kik ők? Bránerkezelők vagy mik?

2017. márc. 16. 17:11
 8/17 anonim ***** válasza:
49%
#5: tudod miert nem kapnal? Mert melo helyett kotnyeleskedsz es a tobbiek facebook fotoit lesed. En sem adnek rendkivuli szabit pedig szoktam engedmenyeket adni ahogy irtam is fentebb!
2017. márc. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

"Te meg dolgozz es ne azt nezd ki hol van mert igy mindig a hatso sorban fogsz kullogni, ha engedmenyekrol lesz szo ;)

"


naiv vagy apukám nagyon naiv.

Itt a példa.

Aki engedményt meg külön elbánást akar annak nem dolgozni kell! Nyalni szopni fúrni ezt kell.

Dolgozni! Itt a példa? Ki dolgozik? Ki kapja a kedvezményt? Hát nem az aki dolgozik.

Na ugye...

2017. márc. 16. 17:13
 10/17 anonim ***** válasza:
33%
Lehet, hogy jobban megerdemlik, mint Te. Inkabb dolgozz jobban.
2017. márc. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!