Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elmondanád a főnöknek, hogy a...

Elmondanád a főnöknek, hogy a rádbízott m. társad direkt rosszul dolgozik?

Figyelt kérdés

Pl eredeti számlákat kell csoportositania. Nem tudja hova tette az egyiket, de nem is érdekli, viszont egy nav ellenőrzesnel még nagy baj is lehetne belőle, ill feladata az archiválás es lesz*rja.


Masik hogy be kellett vinnie táblázatba ki mikor utalt, erre hasraütés szerűen ir be random dátumokat..

Vagy pl 10 számlát egy orán át visz a gépbe..(pár perces munka lenne)

Stb.


Ugy erzem nincs jogom számonkerni, csak ugye pl a hiányzo számla miatt tuti hogy engem is elővennének, ill sok munkafolyamatunk egymasra epul SAJNOS. A héten rám lett bizva hogy adjak neki feladatokat és ilyeneket csinál, plusz KÉSIK.


Jövőhéten jön a főnök, tuti kérdezni fogja hogy minden rendven volt/van e..hát tökre nincs...


2017. márc. 18. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Írj neki egy SMS-t aztán ha hazaért megbeszélitek.
2017. márc. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha rád van bízva akkor van jogod számonkérni mert még akár téged is elővehetnek mert elvileg neked kéne odafigyelni az ilyenekre. Ha legközelebb elront valamit magyarázd el neki hogy kell vagy ha nagyon nem akar hallgatni rád akkor irány a főnök.
2017. márc. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha rád van bízva, akkor nem hogy jogod, de kutyakötelességed őt ellenőrizni, és számon kérni, hiszen ez alatt az idő alatt te felelsz az ő munkájáért is.


Első körben megmagyaráznám neki, hogy miért nem lehet ötletszerű adatokat beírni a táblázatba, hogy ez a számlafegyelem megsértése, és ennek akár büntetőjogi következményei is lehetnek.

Ha ezek után sem hajlandó korrekt munkára, akkor természetesen elmondanám a főnöknek, és ezt nem tekintem mószerolásnak. Akár az ő jelenlétében is, hogy ne vádolhasson téged rosszindulattal.

2017. márc. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Persze, hogy ellenőrzöm, igy bukott ki az is, hogy elkevert egy számlát.

Egyszerűen az általa bevitt adatokkal dolgozni se merek.


Ha bármit mondok neki, hogy ez az milyen fontos, csak flegmán bologat.

Másnap megint késik.


1 a száma nincs meg, ilyen emberekére szükségem sincs

2017. márc. 18. 16:40
 5/9 anonim ***** válasza:
El....és kis is k...án ,hogy a lába nem érné a földet és a fejével nyitná az ajtót :O
2017. márc. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Beköpném, mint légy a húst. Ne legyél buta.
2017. márc. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak jelzem, ha én lennék ott a főnök, és nem jelentenéd, majd később kiderülne, rögtön két felmondást írnék meg.
2017. márc. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Megemlítettem, de nem negativ kibeszélős formában, hanem hogy nem érzi a súlyát a dolgoknak.

Azt mondta még elnézi neki, segítsem és ha huzamosan fog a továbbiakban hibázni akkor lesz következménye.pl ha vmit elmond és harmadjára is ugyanazok a hibák vannak.

Még ad esélyt hogy belejöjjön.


De amugy most is borzalom.


Pl az ügyfelek küldik a könyvelőjuk stb elérhetőségeit, napi szintű levelezésekhez, vagy akármihez, nem is foglalkozik ezekkel az informáciokkal!!a RÁ tartozo cégek adatait ÉN mentem ki és viszem adatbázisba!! ÉN egyeztetek olyan kavarásoknál hogy pl egy vezérigazgato hogy kérhet másik cégrol banki adatokat, meg ilyenek(konkurenciának nem adhatunk ki infokat)


Minden napra van valami amivel a sirba visz a nemtörődömsége

2017. márc. 25. 08:49
 9/9 anonim válasza:
Ebben a pillanatban szólnék a főnöknek, hacsak nem valami puncsos enberől van szó. Ebben az esetben, gyűjtenék pár bizonyítokot.
2020. jún. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!