Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elmondanád a legjobb barátodnak?

Elmondanád a legjobb barátodnak?

Figyelt kérdés

Szeptemberben az egyik tanár mindent elmondot a haverom zűrös helyzetéről, miként halt meg az anyja és hasonlók. Tudtam pár dolgot ez előtt is, hogy a nagyszülei nevelték fel... és hogy utálja az apját...


És szokta kérdezni nem e beszélnek róla az emberek és hasonlók, ez előtt pár dolgot elmondtam neki hogy a volt osztálytársak hogy mindenek lehordják... rájuk is szólt és majdnem lebuktam, és megfogadtam többet nem árulkodok senkinek semmit....


de ezt a story-t inkább kihagytam mert semmi közöm hozzá, csak mikor ideges vagyok légyszívesebben elmondanám neki...


most lenyugodtam és nem akarok mondani semmit... remélem más is így látja


2015. máj. 7. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát nézd, szerintem nem gond, hogy a kibeszélős emberekre felhívtad a figyelmét, de írtad, hogy elkezdett hisztizni meg rájuk szólt, mintha bármi értelme lenne vagy emiatt abbahagynák. Csak még nagyobb hülyét csinált magából, az az igazság.


Ezek után nem mondanék neki semmit, nem is foglalkoznék ilyenekkel. Inkább ápoljátok a barátságotok, szerezzetek új élményeket, ismerkedjetek új emberekkel, a múltat meg zárjátok le.

2015. máj. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ok köszönöm én is így gondoltam
2015. máj. 8. 05:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!