Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti munkaidőben végig tudtok...

Ti munkaidőben végig tudtok koncentrálni? Mit csináltok, hogy menjen?

Figyelt kérdés
Én van hogy fél napokat kínlódok, mert nem tudok figyelni.
2017. márc. 20. 17:49
 1/5 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%

Én szívem szerint itthonról dolgoznék, egyszerűen jobban menne.


99%-ban gép előtt ülök és telefonálgatok. Viszont zavar mikor körülöttem mászkálnak, hallgatják mit beszélek, vagy szimplán senkinek semmi dolga és pofáznak.

2017. márc. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Hossző ebédszünetet tartok, gyakran járok wc-re, híreket olvasok, ilyesmivel ütöm el az időt.
2017. márc. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ma sikerült. Hosszú távon annyira nem megy. Mikor oylan hetem van, ahol tényleg egy percre sem lanakdhat a figyelmem, akkor általában a hétvégére totál kész vagyok. Ilyenkor mikor egy-két nap kell csak, akkor reggel korábban kelek, hogy még a hajtás előtt nyugodtan megtudjak reggelezni, és ebédelni is (bár nincs sok időm rá), akkor is leülök rendesen és még kávézom egyet utána.
2017. márc. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, rutin. Idővel nem kell majd koncentrálni annyit, nem annyira visel meg. Addig meg sajnos szenvedés.
2017. márc. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mikor először kezdtem el dolgozni 8 órában, én ezzel voltam így, hogy hogy a bánatban fogok én 8 órát kibírni és milyen lassan fog az eltelni. No 5 nap után a 8-ból 12 órázás lett, és esküszöm elrepült a 8 óra, de a másik mintha maga még fél nap lett volna. Azóta annyira tudom értékelni a 8-at hogy nincs különösebb bajom. Persze vannak fáradtabb, nyűgös napok de az máshol is ilyen. Én suliban voltam ilyen bajos, 2 órás kurzusnál, egyszerűen 1 óra után, köddé vállt előttem a kép és csak meredtem előre. Azért ha aktívan dolgozol és folyamatosan van munka, nem nagyon tudja az ember a figyelmét elvonni.
2017. márc. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!