Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hova menjek dolgozni ha...

Hova menjek dolgozni ha közmunkásként felmondok?

Figyelt kérdés

Már őszintén szólva elegem van, hogy minden nap tiszta retkes vagyok. Hol fűrész poros, hol sáros.


Nálunk sajnos nem az megy mint a szomszéd faluban, ott már 9-10-től mennek haza nálunk a főnök egy gyilkos már 15-ig lazán dolgoztat minket, és csak baxogat... A dagadt álatja



2017. márc. 21. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy milyen képesítéseid vannak.
2017. márc. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Érettségi+szakma
2017. márc. 21. 11:43
 3/4 anonim ***** válasza:

A szomszéd faluban csinálják rosszul a közmunkát ha 10kor leléphetnek a munkások. Délután 3ig szerintem vállalható a munka én is addig dolgozom és kibírom. Tudom nem sok a pénz de ellenszolgáltatás nélkül nem adnék pénzt senkinek sem. Most jem a munkanélküli segélyről akarok vitát nyítni.

Ha otthagyod a közmunkát akkor nem jár neked pénz az államtól.

Javaslom, hogy pályázz meg több állást is és ha biztosan felvesznek valahová akkor hagyd ott a közmunkaprogramot.

2017. márc. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
41%
erettsegivel meg szakmaval nehogy ne talaljal mar egy normalis munkahelyet, kapd mar ossze magad kicsit, mi a szakmad??
2017. márc. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!