Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy új munkahelyen gáz ha 7...

Egy új munkahelyen gáz ha 7 nap szabit kapok ez évre?

Figyelt kérdés
Most kezdtem egy új munkahelyen és amikor a szabikat kellett beírni azt mondták csak 7 napom van az egész évre. Mivel nem múltam még 25 ezért az alap szabi(20) lenne(szerintem) és mivel csak az első negyednél kezdtem el gondolom időarányosan levonnak belőle... de hogy csak 7 maradjon kicsit érdekes. Valaki eltudná mondani hogy ez hogy van? Mert nem értek ezekhez a dolgokhoz.

2017. márc. 22. 10:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Például, igen. Vagy, azt mondod, szezonok vannak, lehet, mki kiveszi a szabiját július-augusztusban, és a főnök neked meg azt mondja, maradj otthon szeptemberben egy hetet. Mindenesetre ő akarja megmondani, mikor menj el, amikor neki megfelelő. Nehogy hirtelen mki egyszerre akarjon szabira menni, ő meg ottmarad ember nélkül.
2017. márc. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!