Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit szólnátok, ha a GYES-en...

Ti mit szólnátok, ha a GYES-en lévő kolléganő akinek a helyére felvettek rendszeresen bejárna gyerekesől?

Figyelt kérdés
3 hónapja született meg a csecsemő,de hetente több alkalommal bejön(a gyerekkel együtt aki közbe ott üvölt),pletykálni a többiekkel,meg a munkámba beleszólni,hogy ő ezt nem így csinálná,hanem amúgy.Nagyon kezd elegem lenni ebből,hogy lehetne diplomatikusan ezt elintézni,hogy ne nézzenek gyerek/anyukagyűlölő bunkónak?
2017. márc. 22. 15:21
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá kell tennem,hogy a többiekkel "barinők" én meg új vagyok ugye...
2017. márc. 22. 15:25
 2/19 anonim ***** válasza:
Oszinten szolva nem foglalkoznek vele. Ha a fonok nem szol, hogy feltartja a tobbit, akkor nem a Te dolgod az a resz. A munkara meg mondd hogy koszi, en igy csinalom, de ha elakadok, majd kerdezlek. Es valts temat. Akar osszebaratkozhatsz vele es akkor Te is beszelgethetsz veluk, nem csak a munkadrol fog beszelni hozzad.
2017. márc. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ez ok,de engem zavar a munkában gyereküvöltés...Meg azzal,hogy feltartja a többit,engem is,mert van,hogy nekik kéne valamit előkésziteni,ami ha nincs meg én sem tudok haladni,aztán meg rajtam van számonkérve.Szóval nem tudok nem foglakozni vele...
2017. márc. 22. 15:33
 4/19 anonim ***** válasza:
Milyen munkahely ez? Mármint iroda, gyár, stb?
2017. márc. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy allandoan ott log orakig, mikozben raadasul a gyerek uvolt....kicsit nekem ugy tunik feltekeny vagy, es inkabb az a baj hogy kivulallonak erzed magad. Legyel nyitottabb, talan ok is azok lesznek.

Ha a morcos kis puffancsot jatszod, rosszabbul jossz ki. Ugyanis:,ha osszebaratkoztok, finoman mar megmondhatod hogy "na csajok, ideje visszaternunk a gep ele" - azaz jelezheted hogy sok volt a traccsolas, johet a melo.

2017. márc. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ha üvölt a gyerek akkor nem tudsz zenét hallgatni? Én mindig ezt csinálom ha a zaj miatt nem tudok koncentrálni.


Ha beleszól abba amit csinálsz, mond meg hogy köszönöm, de egyedül is boldogulok. Kicsit lehet ha "durva", de annyira nem az hogy felháborodjanak rád.

2017. márc. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Iroda.Nem vagyok kamukérdező...Amúgy igen,hetente 2-3x bejön,2-3 órára,innen 10 percre lakik,és unatkozik otthon egyedül.Nem irigykedek,de szerintem a munkahely nem bölcsöde...
2017. márc. 22. 15:41
 8/19 anonim ***** válasza:
88%

Uh de xar ez.... De k-va jól csinálja....

Erőfitigtatás,jelzi a csaj,hogy ne melegítsd meg a feneked mert igényt tart a posztra'!

Fel kell raknod a pléhpofát" és gagyogni a kölöknek meg a libával jóban lenni .....Hidd el ez a világ ilyen. 42/N

2017. márc. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
7: Ha ez komoly, akkor egy dolgot tudok tanácsolni: Meg kell neki mondani, hogy ne p*f*zzon bele abba, hogy te hogy dolgozol. Nem vagytok kollégák jelen állás szerint. Ennyi gerinc legyen már benned!
2017. márc. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Sajnos komoly,hidd el álmomban se juott eszembe,hogy valaki bemászkál egy ennyire kis gyerekkel a munkahelyére.Remélem ez meg fog szünni,ha elkezd a gyerek mászkálni-bár már abban sem vagyok biztos-vicces lenne,ha itt elkezdené majd lerámolni a polcokat a totyogó gyerek.Jeleztem neki,hogy legyen kedves ne szóljon bele a munkámba,de még velem "beszélgettek el",hogy képzelem,és örüljek,hogy "segít".
2017. márc. 22. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!