Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit szólnátok, ha a GYES-en...

Ti mit szólnátok, ha a GYES-en lévő kolléganő akinek a helyére felvettek rendszeresen bejárna gyerekesől?

Figyelt kérdés
3 hónapja született meg a csecsemő,de hetente több alkalommal bejön(a gyerekkel együtt aki közbe ott üvölt),pletykálni a többiekkel,meg a munkámba beleszólni,hogy ő ezt nem így csinálná,hanem amúgy.Nagyon kezd elegem lenni ebből,hogy lehetne diplomatikusan ezt elintézni,hogy ne nézzenek gyerek/anyukagyűlölő bunkónak?
2017. márc. 22. 15:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
10: Én a helyedben keregélni kezdenék más munka után, mert ezek szerint itt nem becsülnek meg eléggé. És ez negatív irányba fog változni, miután visszajött a GYES-ről.
2017. márc. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Keresgélek is,csak ugye nem olyan könnyű másikat találni,egy majdnem egy év munkanélküliség utánn ennek is nagyon örültem :(...Főleg mivel nem kérdés ezek utánn,hogy visszaveszik majd,én meg mehetek amerre látok.
2017. márc. 22. 16:00
 13/19 anonim ***** válasza:

"hogy képzelem,és örüljek,hogy "segít"."

Mond meg hogyha segítségre lett volna szükséged szóltál volna, de minden jól megy és köszönd jól megvagy.

2017. márc. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
42%
Mondtam, hogy a masik utat valaszd..... es nyilvanvaloan visszaveszik, hiszen vissza kell. Ha meg ugyes volt, meg orulnek is neki. Akarhogy is, o mar bizonyitott, Te meg ujonc vagy, aki tobbre megy ha alkalmazkodik es ugyesen, hatulrol kozeliti meg a dolgokat, ahogy mar ketten is javasoltuk neked.
2017. márc. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
54%
Teljesen megértem a gondod. Ha otthon van a gyerekkel, akkor legyen otthon. A munkahely nem kocsma. Szerintem légy egyenes és mond meg neki, hogy ne szóljon bele a munkádba, arra ott van a főnök.
2017. márc. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
88%
Meg tudlak érteni. Én egy évig dolgoztam egy cégnél, ahova a szülni elment dolgozókat szeretettel visszavárták "gyereknézőbe", így hetente legalább egyszer bejött egy anyuka a gyerekkel együtt, újszülöttől kezdve a totyogóig mindenki megfordult. Nem zavart senkit, hogy a gyerek lever mindent, nem haladnak a munkával, mindenki körbeállta anyát és fiát/lányát és gügyörésztek neki. Tőlem ez távol áll, én sem láttam értelmét ennek, de a te helyzeted még rosszabb, hiszen még a munkádba is beleszól, az ő helyét töltöd be. Én megmondanám neki, hogy köszönöm, majd ha szükségem lesz segítségre szólok, azonban ha van hozzá türelmed a legjobban akkor jársz, ha összebarátkozol vele.
2017. márc. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen megértem a kérdezőt,miért kell ezt neki munkaidőben tolerálni?Én például(most lehet kövezni) nem szeretem a gyerekeket-nekem nincs is.Ok,rokonok barátok gyerekéhez jópfát vagok arra a pár órára nyilván.Nade,hogy egy neki gyakrolatilag totál idegen nő gyerekének a bömbölését kelljen hallgatni a munkahelyén és ehhez még mosolyogn is az azért elég nonsense.És ha ő se szereti a gyerekeket,hol van a munkaköri leírásban,hogy köteles ezt elvselni?Gondolom nem bölcsődéről vagy oviról van szó.A kedves egyelőre ex kolléganő,hamár annyira nem bír otthon maradni a p..ján jöjjön be munkaidő utánn trécselni...Bár ez is érdekes mert mások ilyenkor totál zombik szoktak lenni...Tán csak az idő nagy részében a kedves nagyira van sózva a gyerek...?
2017. márc. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Mennyi fiatalon megkeseredett kis munkaero :)


En veteto beosztasban dolgozom egy multinal es ha bejon egy anyuka, mind orulunk, hogy megszinesiti a napunkat kicsit. En is odamegyek koszonni es picit babazni, plane ha a sajat beosztottam hozza be a gyerkocot, aztan visszaulok dolgozni.

Siman tudok gyerekhang mellett dolgozni.


Kicsit lazitsatok, huzzatok ki a karot a huszoneves karrierista popobol es maris jobb lesz ;)

2017. márc. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Megértelek, hozzánk mondjuk gyerekkel nem jöhet be senki, de munkavállalók adózásával foglalkozok, az irodánkba gyakran jönnek felnőtt emberek hisztizni és "mindent jobban tudni". Egyébként nem igaz, hogy megszínesíti a napot a gyerek, én gyűlölöm őket, zsigerből, és nem vagyok karrierista. Csak gyűlölöm őket... Engem is zavarna.


Elkezdhetsz kakaskodni, de semmi értelme. Ha jön a nő, én a helyedben felvennék egy ütős hangszigetelt fejhallgatót és ráhagynám. Ha odajön okoskodni, teljesen faarccal hallgasd végig, vess oda egy köszönömöt, aztán csináld úgy, ahogy akarod. Ha kétszer mondja a dolgait, akkor végig hallgatod kétszer. Ha a főnöködnek nincs kivetnivalója a munkáddal, akkor tökéletesen mindegy, hogy a többi ribi mit sír a hátad mögött. Nekem is próbálták már megmondani, hogy én sza.rul végzem a dolgom szerintük, de a főnököm kezében ott volt tisztán számadatokban mérve, hogy a munkám 200%al hatékonyabb volt a korábbi évekhez képest, és onnantól kezdve senki más véleménye nem érdekelte, csak az enyém. Károgó féltékeny kvák mindenhol lesznek, erre készülj fel.


A másik, az egyszerűbb, ha megtanulsz bájologni. Nekem ehhez nincs gyomrom, de azt is lehet, hogy végig hallgatod, megköszönöd bölcsességét, megkérdezed aznap milyet sz.rt a gyerek, ő elcsicsergi, aztán húz is haza. Ezzel gyorsabban megszabadulsz tőle. Közben nyugodtan átkozhatod is, tökmindegy.

2017. márc. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!