Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek ez még belefér a...

Szerintetek ez még belefér a korrektségbe?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem egy munkahelyen.Nekem gyakorlatilag a feladatom a játékboltban, hogy ha jön vevő kiszolgáljam, ha vesznek valamit, ha játszani akarnak megmutassam nekik mi hol található, pénztár kezelése stb. Elég unalmas a munka mert nagyon nem is jön senki egész nap de amikor jöttek véletlen akkor ezt megcsináltam. De most az utóbbi pár nap elég érdekesre sikeredett. Múlt héten 2 nap elvittek pakolni, ma meg szintén kiadták hogy szedegessem ki a gombostűket ilyen plakátokból, meg tegyem ide, tegyem oda, stb. Most ilyen pakolósdiban vannak, valami raktárat ürítenek ki meg stb. Igazából én tudok nekik (2 ember úgymond 2 főnök) segíteni egyedül mert most csak én vagyok egyedül a boltban még nem vettek fel mást. Ebben ennyi van nyeljem le, vagy ez nem annyira korrekt már?
2017. márc. 28. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csinálsz semmi mást, akkor meg? Fizessenek a két szép szemedért?
2017. márc. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem értem, láblógatásért akarsz pénzt?
2017. márc. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindenhol akadnak kosza jarulekos feladatok.

Csoportvezeto vagyok egy amerikai multinal, no vagyok, megis elofordultak mar a kovetkezok: asztalok osszecsavarozasa (masik irodaba koltozeskor), PC pakolaszas, irodaszer valogatas, szetjott kabel ragasztas, szellozo lamellak forgatasa, dekoracio vasarlas unnepek elott, stb.


Es legtobbje nem is uresjaratban tortent..nem vagyok az a tipus, hogy ulok es varok, ha valami szukseges, beallok segiteni, vagy ha nem jon pl. a gondnok, hat segitek szetcsavarozni az asztalt. No es vezeto letemre..es egyaltalan nem banom, szeretem ha porognek a dolgok, barmirol is legyen szo.


Szoval egy boltban szerinted kinek kene ezeket megcsinalni, vegyenek fel ra diakmunkast napi 1-2 orara, hogy gombostut szedegessen, amig Te acsorogsz az ures kasszanal?

2017. márc. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, a plafon lamellainak elforgatasahoz magassarkut ledobva felalltam az asztalra, amig a bamba ferfi kollegak alltak es vartak......ne legyel teszetosza, legy hasznos!
2017. márc. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Világos, de nem tartozik a munkakörömbe ez szerintem.
2017. márc. 28. 21:54
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor onerzeteskedj es mondj fel. Es innentol minden masik helyen is mert ha tovabbra is eladonak mesz, ott a boltokban mindent ok csinalnak ami a bolthoz tartozik.
2017. márc. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na, te se akarsz sehová sem jutni az életben, szóval megnyugtatlak - ezzel a hozzáállással nem is fogsz. Ha ennyire zavar, hogy meg kellene mozdítanod a hátsód a munkaköri leírásodon kívül, ahelyett, hogy egész nap a popsidon ülnél, akkor mondj fel. Egyébként pedig teljesen alap, hogy az ember a munkakörén kívüli dolgokban is besegít, főleg, ha egész nap nincs semmi dolga.
2017. márc. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem ha nem lenne más dolgom, akkor örülnék is neki, hogy nem csak ülök és nézek, hanem segíthetek, hisz ha csinálok valamit, úgy gyorsabban telik az idő.

Ha úgy érzed, hogy nem ez a munkaköröd, akár fel is mondhatsz.

Én annak idején az egyetem mellett hosstesskedtem a Tescoban, de volt egy bunkó csoportvezető, aki azt mondta nem csinálok semmit, és berakott árut feltölteni. Ha azt mondta volna, hogy karácsony van, tudnék-e segíteni pakolni, akkor szívesen segítettem volna, de így inkább felmondtam, hisz direkt nem arra a munkára mentem.

2017. márc. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!