Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tudnatok olyan munkahahelyet...

Tudnatok olyan munkahahelyet ajanlani, ahol az ember mindig uj emberekkel ismerkedhet meg, es meg penzt is keres? Vagy otthon ülős, de jo kereseti lehetoseg.

Figyelt kérdés
ES Itt most nem az ilyen direct marketingre gondolok. Az a baj, hogy hamar raunok a munkatarsaimra.

2017. márc. 29. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen diplomád van?
2017. márc. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Uzletkoto.
2017. márc. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gepeszmernok
2017. márc. 29. 16:49
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gépészmérnökként lehetnél kondenzációs kazánok területi képviselője.
2017. márc. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Otthonit jó pénzért csak akkor ha el tudsz vonatkoztatni attól hogy gépészmérnök vagy.

Legyél youtuber. No munka és csak játszani vagy szövegelni kell a kamerába. A videó "vágás" egyszerű és a többit elvégzi magától a számítógép (IT-s vagyok úgyhogy képben vagyok mennyi "munkával" jár). Változatos és nem lesznek munkatársak. Lesznek helyettük őrült fanok.

Csinálhatsz gamerkedésen és telefonbamutatókon és vlogokon kívül komolyabb műsort is (pl mint az M.CS. dokumentumsorozata már karcolja a minőséget) de az már kemény munka és anyagi befektetés viszont még több pénz.

2017. márc. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Mindenkinek megháláltam egy zöld manccsal. A youtuber nem rossz otlet. Még telefon bemutató szivesen lennék, csak nem tudom, ki az, aki kuldene nekem bemutató készüléket. :)
2017. márc. 29. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!