Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi volt eddig a legrosszabb...

Mi volt eddig a legrosszabb munkahelyed, munkád?

Figyelt kérdés
Mit kellett csinálnod,hány órát dolgoztál? Miért volt rossz?

2017. ápr. 3. 06:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Ahol dolgozni kellett :( meg se említsd a munkát nekem. :D
2017. ápr. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Napi 8 órás irodai munka. Nem konkrétan a munkával volt bajom, hanem a főnökkel. Azóta élesváltás következett, a mostani munkámat imádom.
2017. ápr. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Az összes.
2017. ápr. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Alapítványi iskola. Nem kaptunk fizetést, mert az alapítványnak "nem volt pénze" rá. Mikor elégedetlenkedtem, akkor még letorkoltak, hogy hol az elhivatottságom... mondom, az elhivatottság szép dolog, de a rezsit nem fizeti ki, és csak nem vágyom az utcára... Végül egy kollégám felnyomta őket, akkor kifizettek egy összegben visszamenőleg, én meg beadtam a felmondásomat. Utána nem találtak a helyemre mást vagy 8 hónapig, de az ő bajuk.
2017. ápr. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

8 órás munka, irodai adminisztráció, könyvelés.

Rettentő bunkók voltak a főnökök, már az első napomon.

Az egyikük más néven szólított, ezért mondtam nekik hogy amúgy a nevem XY. Erre azt mondta a másik, hogy szerinted itt érdekel valakit hogy téged hogy hívnak? Ezen olyan jót röhögtek.

Pár méterre tőlem nekidőltek egy asztalnak és úgy beszélgettek, én is hallottam miről. Az egyik megjegyzéseket tett a kinézetemre, hogy dugna meg, a másik, fiatalabbik meg bólogatott és röhögött rajta.

Alig vártam, hogy vége legyen, másnap be se mentem.

Ilyen parasztokkal még nem találkoztam.

2017. ápr. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ládagyárban, automata gépeken kellett dolgozni, pakolni a faléceket, meg megpakolni a teherautót ládákkal. Este hattól, reggel hatig.Szinte megállás nélkül, minimális szünetekkel.Lepukkant helyen, még rendes öltöző sem volt.
2017. ápr. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
bolti eladó. nem is a meló, inkább a sötét főnökség miatt.
2017. ápr. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ó, volt. Először szállodai meló, a munkát szerettem, de nem jelentettek be, amikor ez nem tetszett még ők rúgtak ki kamu indokkal, hát nem sajnáltam.

Aztán pénzügyesként dolgoztam egy irodába, a fizetés szar volt, a főnök egy hímsoviniszta, BMW-s bunkó volt, pont ilyen embereket is vett fel. Hát sokat elmond, hogy havonta lépnek ki még a mai napig is az emberek.

Szerencsére azóta jó helyem van máshol, szintén pénzügyesként.

2017. ápr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Telefonos közvélemény kutatás, még egyetemista koromban. Bunkó főnökök, monoton munka, ahol előszeretettel küldtek el az anyámba, ráadásul tök hülyének is néztek bennünket ( mondjuk nagyrészt nem is az értelmesebb emberkék jártak oda dolgozni). Plusz feketén ment az egész és még sz..ul is fizettek. 3 vagy 4 napot dolgoztam ott azt hiszem. Hogy hány órában, arra már nem emlékszem, talán 6.
2017. ápr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy ablaktalan helyiségben, ami a lakóhelyemhez képest 2 órára volt, egy gettóban, napi 12 órában matricázni borítékokat, nettó 400 Ft/óráért. És én ennek akkor örültem, mert másmilyen diákmunkám akkoriban nem volt, de attól még szörnyű volt. :D
2017. ápr. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!