Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan menjek el Anillához?...

Kicsivagyok kérdése:

Hogyan menjek el Anillához? Legjobb barátnőm elakarom menni hozza csak o Pesten en meg Szolnokon en 14 eves vagyok o13 . hogyan menjek el hozza? Fogunk playiten talizni de az soka lesz . Valami otlet? :D

Figyelt kérdés

2016. szept. 7. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljétek meg szülőkkel, hogy valamelyik hétvégén 1-2 napra egymásnál alszotok.
2016. szept. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Es ha nem eggyeznek bele????
2016. szept. 7. 20:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Már kérdezted? Vagy miért gondolod, hogy nem egyeznének bele?
2016. szept. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem egyznek bele, mond, hogy megszöksz hazúról és soha többé nem látnak.
2016. szept. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg őket, hogy vigyenek fel Pestre, ők is szórakoznak pár órát (Terror háza, ágymozi, vásárlás, IKEA, stb.) és ti is kószálhattok egy kicsit az egyik plázában vagy parkban. Én sokszor találkoztam így a legjobb barátnőmmel, kb. 13 éves koromtól. Aztán nyaranta már egy hétre jött, most meg repülőjegyeket nézeget, hogy eljöjjön hozzám külföldre. :)
2016. szept. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!