Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy cégnél dolgoztok egy...

Egy cégnél dolgoztok egy darabig. Felmondtok, vagy elbocsájtanak, és pár hónap múlva megkeresne a cég hogy adna szerződést újra. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Tehát dolgoztok egy cégnél, lenne valami problem, és felmondanak nektek, vagy ti mondanátok fel. Persze nem állna meg élet, viszont pár hónap múlva vagy pár év múlva megkeresne ez a cég, hogy visszavennének, adnának szerződést, stb. Mit tennétek? Azt mondanátok hogy Ok, megyek vissza, tiszta lappal indulunk, vagy inkább leráznátok őket?
2017. ápr. 6. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Ha én magamtól jöttem volna el, akkor lehet, hogy visszamennék, de ha kirúgtak volna, akkor nem! Ez utóbbi velem pont megtörtént. Nem jöttem ki a főnökömmel, "eltanácsolt", majd hamarosan őt is "eltanácsolták". Az utódja felajánlotta, hogy menjek vissza, de nem voltam hajlandó. Büszkeség is van a világon!
2017. ápr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
#1 ez nem büszkeség, hanem butaság (ajánlattól függően persze).
2017. ápr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, miért ne. Csak már nagyobb lenne az arcom, mint korábban. :D
2017. ápr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha jóval magasabb fizetést adnának,akkor talán.
2017. ápr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Engem az érdekelne valakinek van e ebben tapasztalata, mit érdemes tenni.


Nem tudom, de valami azt súgja nekem, nem lenne érdemes, ha egy céget úgymond "lezárt" az ember, akkor máshova érdemes menni, az a cég mondjuk szűnjön meg vagy lesz ami lesz vele, van egy rakat másik cég. olyan 500.000 másik. Meg vannak más országok is.


Köszi a válaszokat.

2017. ápr. 6. 14:30
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég hülye felfogás. Ha van pl egy idióta főnököd, aki miatt felmondasz, majd őt kirúgják és aki a helyére kerül tudja, hogy jó melós voltál, ezért felajánlja a régi helyed, plusz megfontolandó% fizetésemelést, akkor te azt mondod, hogy nem, mivel te már lezártad, meg vagy sértődve és felőled fel is számolhatják a céget?
2017. ápr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
9%
Az első vàlaszt akàr a béla is irhatta volna..elküldték őt is majd uj főnök lett oda meg visszahivtàk volna..ő se ment..anno nekem is azt mondta anyu én is ott meloztam ha hivnak vissza ne menj!!büszkeség..pedig àlmodtam azt hogy ujbol ott melozok meg a béla is az uj főnöknél..azaz béla volt ott a főnök..nekem sokszor bejöttek megérzések szoval kitudja lehet bélàval jot teszek és majd vmi nagyfőnök lesz belőle :)
2017. ápr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen, mondjuk egy főnökkel valakinek konfliktusa volt, és eljött onnan, OK. És lehet az az ember már nincs ott.


De az a lényeg hogy volt ott egy közösség, és a közösségbe nem illet bele az illető ember, vagy a cég volt "selejtes" vagy a munkavállalóval voltak gondok. Ezt nem tudjuk.


Ezért mondom inkább máshova kellene menni, ahol egyszer megfordult valaki és ott ez meg az a probléma volt, jobb elkerülni azt a céget.


Most ez nem igaz?

2017. ápr. 6. 14:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, melyik cég, miért jöttem el, és milyen feltételeket kínálnak. Van, ahova egyáltalán nem mennék vissza, de ugyanolyan feltételekkel sehova, tehát mindenképp csak jobb pénzért, jobb körülményekért, ha kellek, akkor tegyenek érdekeltté, hogy akarjak én is oda menni ismét, és ajánljanak jobbat, annál, mint ami volt akkor, amikor eljöttem.
2017. ápr. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nyilván mérlegelnék. Miért küldtek el/jöttem el, miért hívnak vissza, mit kínálnak, milyenek a körülmények, mire számíthatok, ha nem vállalom el...

Ez túl összetett ahhoz, hogy ennyi alapján választ lehessen adni.

2017. ápr. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!