Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek joggal utáltak ki...

Szerintetek joggal utáltak ki egy munkahelyről mert minden nap étteremben ettem? Többit alább.

Figyelt kérdés
Felvettek egy helyre, de pár hónap múlva kirúgtak. Na szóval minden nap 12 körül leléptem étterembe, persze aki csatlakozni akart azt "leráztam". Ezért kinézhettek olyanok akik otthonról hozott szendvicset ettek? Ez lehet ok hogy megharagudtak rám, vagy irigyek lettek? Vélemények?
2017. ápr. 9. 19:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Lehetett köze ehhez annak, hogy mindennap kijártál és jó eséllyel nem értél vissza időben. Annak, hogy ki hogy nézett rád az étterem miatt viszont biztosan nem volt köze ehhez.

Nálunk rengetegen esznek mindennap valamilyen gyorskajáldában, vagy kifőzdében, olykor étteremben is. Utóbbiban csak azért nem gyakrabban, mert nincs idő kivárni, hogy elkészüljön a rendelt kaja. Sokan rendelnek is és sokan otthonról viszik a kaját. Valakinél abszolút változó. Megmondom őszintén kevés kollégáról tudom, hogy ki mikor mit eszik, de ha mennék enni és valaki csatlakozna, jöjjön csak!

2017. ápr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

"Annak, hogy ki hogy nézett rád az étterem miatt viszont biztosan nem volt köze ehhez"


Jó akkor ezek szerint aki szendvicsezik az nem utálja ki azt aki bisztróban eszik,vagy étteremben, azért mert ő megteheti.

2017. ápr. 10. 18:09
 13/13 anonim ***** válasza:
23%
Definiáld kérlek, mi az étterem neked!
2017. ápr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!