Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nincs közöm a saját belépési...

Nincs közöm a saját belépési adataimhoz céges beléptetőrendszernél?

Figyelt kérdés

Azt mondja meg nekem valaki ha én fegyelmit kapok a cégnél azért mert állítólag nem jöttem időben késtem akkor hogyhogy nem engednek hozzáférni a saját belépésem adataimhoz a céges beléptetőrendszerből?

Kártyával kell belépni és az jegyzi perc pontossággal a ki belépéseket. És itt véget is érne a vita a téma mert az megmutatná hogy mikor is léptem be.

Szóval fegyelmit kaptam és egyből mondtam menjünk már oda a beléptetőt kezelő biztonsági céghez és kérjük ki a kártyámra vonatkozó belépési naplót és abból napnál világosabban minden kiderül.

Erre nem voltak hajlandóak nincs közöm hozzá mondták.

Nem értem mi az hogy nincs közöm a saját magamra vonatkozó adatokhoz?

Vagy ez csak egy duma amivel annak próbálják elejét venni hogy kikérjem az adatokat mert abból feketén fehéren kijönne mikor is jöttem be és akkor a fegyelmi és az egész ügy kuka lenne.

De ez a cégnek nem jó gondolom mert a fegyelmivel és az egész mondvacsinált hazug üggyel a cégnek célja van. Gondolom kell a helyem valami haverjózsinak és így akarnak megágyazni a későbbi kirúgásomnak. Már van fegylemi igaz full kamu de nem számít nem bizonyítható mert ahogy bizonyítható lenne az a forrás el lett zárva.

Vagy nagyon paranoid vagyok?


2017. ápr. 10. 08:53
 1/10 anonim ***** válasza:
akkor késtél vagy nem?
2017. ápr. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Annál a cégnél, ahol elektronikus beléptetési rendszer volt, mi minden hónapban megkaptuk nyomtatott formában az e-jelenléti ívet, és az csak az aláírásunk után vált hiteles dokumentummá. Számomra érthetetlen, hogy egy olyan adat alapján kaptál fegyelmit, amit nem láthatsz. A helyedben fellebbeznék a fegyelmi határozat ellen.
2017. ápr. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha nem késtél, akkor tényleg csak kellett egy ürügy, hogy kirakjanak. Bár lehet, hogy valami más hibát követtél el, csak azzal nem tudnak kirakni és ezt találtál ki.

De ezt csak te tudhatod.

Kitől kérted az adatokat??? Nyilván csatolni kell a fegyelmidhez, mint bizonyíték, ha ez az oka a fegyelminek.

2017. ápr. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Te tudod hogy késtèl-e vagy sem. Nekünk is kártya van, ki is ìrja az időt mikor csekkolok be. Az viszont èrdekes hogy nem mutatjàk meg. Nekünk a havi ki-be csekkolàsokat kinyomtatva megkapjuk a masik hò elejèn. Magàba a rendszerbe nem nèzhetünk bele, de nyomtatva megkapjuk. Sosincs benne eltèrès a saját listàmmal összevetve.
2017. ápr. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Na, ez a történet most új logika mentén halad, ideje volt már valami újdonságot hoznod! :) Akik írnak neki, ne törjék nagyon magukat...:)
2017. ápr. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként volt már ez a kérdés is konkrétan.
2017. ápr. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, a cég nem akarja kiadni az adatokat hogy melyik nap mikor érkeztél a céghez, erről van szó nem?


Pl, van egy cég, és statisztikát vezet arról, hogy te egy hónapban, minden nap hánykor érkeztél a céghez, mondjuk reggel 7:50, másnap 7:56, stb.


És ezt nem akarják kiadni.


Szerintem ennyi, ha nem, nem.


Te egyébként tudod hogy késtél vagy nem, ha igazuk van ne késs legközelebb.

2017. ápr. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A szokásos munkaügyis kamu. Ne feledd, itt a húsvét, el ne maradjon majd a "Nem átlátszó, hogy pont húsvét után jelentenek beteget a kollégáim?"-kérdés! :O :)
2017. ápr. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintetek, ez a sok kamu valami szociológia tanulmányhoz kell neki vagy csak elszipuzta az agyát?
2017. ápr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

"Szerintetek, ez a sok kamu valami szociológia tanulmányhoz kell neki vagy csak elszipuzta az agyát?"


ne mondd senkinek de a c) opció lesz a nyerő. se ez se az.

na és mi a c) opció? Na mi?

2017. ápr. 11. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!