Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csömör egy volt kollegatol,...

Csömör egy volt kollegatol, mit szóltok, milyen viselkedes ez?

Figyelt kérdés

Varatlanul felmondtak nekem féléve es rögtön azutan rairtam egy volt kollegamra , aki közben sajat ceget alapitott, h kiöntsem neki a szivem, semmi mas celból, es mert mindig picit jobb kapcsolatunk volt mikor ott dolgozott ö is.

Mikor megtudta mi a helyzet behivott magahoz es mondta h szuksege lesz egy asszisztsnsre es fel tud venni , vigyem el neki a diplomaim. Meglepödtem , erre nem szamitottam, de elkuldtem neki a papirokat mailben , es azutan vartam h jelentkezzen.

Meg is tette eleg gyakran irt h " hogy vagy ?" Stb , mindig vájkálózás szeruen , de mikor rakerdeztem h a munkaval mi lesz, hogy meg nem aktualis meg nem tud semmit bla bla majd szól, es igy teltek hónapok.

Rajöttem h csak " etet" , úgy tunt h az igeret utan cserében korlatlanul vajkalhat az eletemben , szerintem tök unalmaban.

Meg kell mondjam nagyot csalódtam benne mint emberbe, h milyen jellemtelen , ok nelkul szemétkedö, egy edesanyaval, aki a kislanyat egyedul neveli, es persze h akkor belekapaszkodtam minden szalmaszalba.

2 honapja is bekivancsiskodott h hogy allsz a munkaval , sikerult elhelyzekedni?

Es azota is a " hogy vagy " semmitmondo piszkalasok , ketertelmu sorok , enyhen flörtölö irasok.

Mar nem valaszolok reg , mar nem is akarnek nala dolgozni ,, banom is h megalaztam magam es megkerestem, es nem jön h higyjem h igy unalmaban, ket sötözes közti böföges alatt ramirogat.

Arra gondolok h a " mizériamat" ketsegbeesesem akarta kihasznalni arra h a sajat egojat nevelje altalam , h keressem, hizelegjek neki es esze agaban sem volt segiteni .

Vajon ti mit szóltok jogos a meglatasom ami öt illeti ?



2017. ápr. 10. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nem ertelek. Te kerested fel eloszor ot azzal, hogy kiontsd neki a szived. Allitasod szerint semmi egyeb celod nem volt ezzel, tehat arra jo volt hogy meghalgassa a nyomorod. Es ezek utan o meg akart is neked segiteni, pedig nem, is kerted.

Most meg azert hisztizel itt, hogy a szived kiontese utan meg meri kerdezni neha hogy hogy vagy!? Ez miota vajkalodas? Vagy piszkalodas?

Es persze vegul ha megsem tud neked segiteni, akkor meg utolso szemet, aki teged csak hitegetett.

Te mindekozben mit tettel, hogy jobb legyen a helyzeted? Hany egyeb helyre kultel meg oneletrajzot vagy voltal interjun?


Nekem ugy tunik, hogy inkabb te akaszkodtal ra, vagy a penze miatt vagy pusztan amiatt hogy bejon a pasi, vagy inkabb mindketto, mert komplett melodramat nyomtam le a srozesek kozott odaboffentett kerdesei miatt. Ilyet meg csak egy olyan no erez / gondol / talal ki, es akad ki miatta aki nem kapja meg amit akar.

Nekem ugy tunik, hogy inkabb a te vagy az, aki szerette volna kihasznalni a masikat, nem jott be, es most itt picsogsz.

2017. ápr. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tul sokat panaszkodtal neki, ontotted ki a szived. Nem akart a nyaka kore nehez sulyt. Ezt meg kell ertened, nem szidni. Nem valaszolsz, nincs "hogy vagy" beszelgetes, keress mashol munkat.
2017. ápr. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

En egyszer panaszkodtam neki , mikor kirúgtak .

Nem vartam töle semmit , de miutan az igeretet megtette ,csodalkoztam de remenykedtem .

Nem jön be mint pasi , sose jött be es nem kell töle semmi

2017. ápr. 10. 15:19
 4/6 A kérdező kommentje:
Hanyingerem van töle
2017. ápr. 10. 16:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha en nem akarok valakitol semmit, olyannyira, hogy hanyingerem is van tole, akkor jo messze elkerulom, es nem foglalkozom vele. Nem valaszolok sem a hivasara, sem az uzeneteire.

Plane nem jovok fel a gyakorira, hogy azon picsogjak, hogy mennyire elegem van belole, mikor minden lehetoseg adott hogy elkeruld, nem ugy min mas, akinek mondjuk a tesvere, apja, anyja, anyosa stb idegesito.

Tovabbra sem ertem hogy miert kell itt hangot adni a kiakadasodnak, ha nem akarsz tole semmit.

Lehet bennunket hitegetni, hogy nem akarsz tole semmit, tudod nekunk edesmindegy, de szerintem magadnak is hazudsz, annyira megsertettnek erzed magad.

Ha igy reagalsz dolgokra, nem is csodalom hogy vegul megsem alkalmazott....

2017. ápr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem akarok, ö mind irogat azóta is es nem ertem miert, ignoralom es úgyis irkal.

Leblokalni megserteni nem merem merr ismer par embert aki betehet nekem a tovabbiakban.

Nagyon banom h felvettem vele a kapcsolatot, vissza forgatnam az idöt.

Igy most folyton irogat. Azt nem ertem h miert

2017. ápr. 10. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!