Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondanál álmaid munkahelyén...

Felmondanál álmaid munkahelyén, ha a fizu a rezsire sem elég?

Figyelt kérdés

Vagy hogy lehet úgy megélni?

Közel van, jo a kollektiva és a főnök, pont azt csinálod amit imádsz minden nap örömmel mész be..


2017. ápr. 11. 07:56
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

A főnökkel nem lehet az anyagiakat megbeszélni, tekintve hogy a beígért fizetésemelést sem adta meg.

Pláne hogy kiszámolva csak ugy élnék meg ha duplázná a nettot. Ilyet a legrugalmasabb főnök se tenne.nincs hova feljebb lépni, a jobb keze vagyok es helyettesíteni is kell néha.

Mini garzonban élek és azt sem tudom ebből fenntartani.


Igazábol azt imádom hogy pörgős melo. Statisztika, számvitel, kimutatások, minden egyszerre kell azonnal, olyan adrenalinnövelő de nagyon, jo értelemben.

Mint a drog :D

Plusz rugalmas, mindig lehet csusztatni, es biztos a helyed.


Nehéz otthagyni pl egy olyan meloert ahova kora hajnalban félálomban bkv zni kell es alig várod hogy du legyen vagy péntek es tizszer at kell gondolnod hogy szabit merj e kerni, a kollegák meg furnak pletykálnak es mindekozben a kirugastol is felhetsz

2017. ápr. 11. 19:20
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez érthető, de mégis csak meg kell élned valamiből. Ha nem tudsz megválni tőle, hosszútávon mellékállásra lesz szükséged, akkor meg fáradt leszel és az is megváltoztatja ehhez a munkához való hozzáállásodat.

Eleve nem értem, miért mondod, hogy jó a kollektíva és a főnök, mikor átvert, hisz nem tartotta be az ígéretét.

nincs lehetőséged ugyanerre a munkakörre máshol?

2017. ápr. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Jó nagy balek vagy.
2017. ápr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Előző helyemen nem jöttem ki a tata főnokkel mert baja volt hogy fiatal vagyok es diplomás es nekem ő nem jon be mint ffi, azelotti főnökömék meg csak azokat tartották meg akik ajándékokat visznek nekik..hagy ne soroljam. A mostani főnököm meg szinte önmagam. Néha ciki is hogy szinte ugyanolyan cuccban jövünk dolgozni de szinben is passzol meg stb sokminden van még.


Ez nem balekság

Hanem a munkàltatok kihasználják a népet. Vagy nem fizetnek vagy emberszámba sem veszik.

Hány helyen pisilni se lehet kimenni,telefont eltenni..

2017. ápr. 11. 21:46
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Hadd foglaljam össze.

Dolgozol egy munkahelyen, ahol szereted a feladatkörödet, és az embereket, de nincs előrelépési lehetőség, feleannyit keresel, amennyiből meg tudnál élni, egy zsebkendőnyi lakást nem tudsz belőle fenntartani, a főnök nem adta meg az ígért fizetésemelést, tehát hazudik, és kihasznál, pedig helyette is dolgozol, őrültként kell pörögni, és te annak örülsz, hogy néha összeöltözöl a főnökkel, mert az vicces.


Nem tudom, hogy gondolkodsz, de inkább dolgoznék olyan helyen, ahol nem veheted fel a telefonod, mint olyan helyen, ahol nem fizetnek meg semennyire. Neked az a kihasználás, ha nem mehetsz ki pisilni? És mi van azzal, hogy egy "minden egyszerre kell és tegnapra" munkahelyen nem fizetnek meg? Nevetséges összeget kaphatsz, ha egy minigarzon rezsijét se kapod meg. Mennyi az, 50 kiló? Mik a terveid? Feléled a megtakarításaidat? Eltart valaki? Így dolgozol majd nyugdíjig? Vagy a híd alá költözöl?


Tudod te is, hogy váltani kell, különben a kérdést se tetted volna fel.

Számviteli, statisztikai munkát csomó helyen végezhetsz még. A főnök akkor jó, ha egyenes, nem ígérget feleslegesen, és érdekli, ha felkopik az állad.


Te egy sz*r helyen dolgozol. A feladatkör passzol, de ez nem tartható. Minél hamarabb váltasz, annál könnyebb lesz.

2017. ápr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Lehet keresnem kell mást.

Csak mi van ha ott megint instabil a hely, kínszenvedés a munka, kollektíva.


Így kell vándorolni egyik munkahelyről a másikra egy életen át?

2017. ápr. 11. 22:42
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Kevés ember találja meg a helyét azonnal. Nekem a 4. munkahelyem volt az igazi. De nem értem, miért sírsz, hisz itt sem jó. Nem tudsz megélni. Ez lenne a munka alapvető célja! Ne haragudj, de miért végzed azt a munkát, ha a saját megélhetésedet nem fedezi? Mi a célod ott?


Ahogy elhangzott korábban, számviteli dolgokat sok-sok helyen lehet csinálni. Találni fogsz mást, de nem ragadhatsz le valahol, ahol azt is vígan végignézik, hogy éhenhalsz.

2017. ápr. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

részmunka idős, jól fizető meló, pluszba. akár informatikai, akár bármi más.

és beszélnék a főnökömmel -mi az, hogy nem adja meg a megigért összeget? ez nem korrekt dolog, attól független, hogy nem tudsz megélni sem. ha mondjuk túlóráznál, több mindenbe besegítenél akkor sincs lehetõség az elõrelépésre? ha jóban vagytok, megér egy próbát.

szerintem vagy keress megoldást, vagy válts: gondolom szeretnél majd gyerekeket, családot, egy garzonban pedig ez nem lehetséges (ha fiatal vagy akkor meg gondolom szeretnél meginni egy sört a barátokkal, vagy fesztiválra járni, utazni stb. -amihez szintén pénz kell). a jövõdre tekintettel muszáj valamerre lépni (reméljük sikerül kompromisszumra juttnotok).

2017. ápr. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ez neked álmaid munkahelye? Ahol húgyér szarér dolgoztatnak, kihasznál és átver a főni plusz teljesen okénak tartják hogy éhenhalsz?
2020. febr. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!