Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az, hogy a nők...

Miért van az, hogy a nők munkahelyen egyfolytában egymást marják? Mintha nem is dolgoznának.

Figyelt kérdés
Most ne gyertek azzal, hogy "mi a csajokkal 5-en szoktunk menni pasizni" stb., mert ezek mind felszínes dolgok, és ha az egyik felszed valami jó palit, a többi egyből r.bancozza. Én akárhány munkahelyen megfordultam eddig, mindig volt egy kisebb női csoport, akik vagy a többi kollégát, de leginkább egymást beszélték ki folyton. Ha az egyik nem volt ott, máris ő volt a téma. Ezek amúgy a nagyfőnököt jellemzően körbesz.pkodták. Mindezt én férfiaknál nem tapasztaltam, persze van rivalizálás bőven, de egyrészt nem a másik külsejét kritizáljuk vagy a személyébe gázolunk bele egészen zsigeri szinten, másrészt mindenki könnyebben túl is lép az őt ért sérelmeken, amennyiben enged egy kicsit a másik fél. A nőknél meg mintha úgy működne az egész, mint hogy levegőt vesznek, nem egyszer nekem panaszkodják ki magukat, hogy a másik csaj már mit csinált megint, és tőlem várják a megerősítést. Mielőtt a genderkurzus beszabadul: szeretem, imádom a nőket, de ez egy létező jelenség. Mit gondoltok erről?
2017. ápr. 5. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk a fiuk is ezt csinaljak. Probaljak egymast is furni es a sikeresebb noket is. Ez ilyen.
2017. ápr. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Én azt tapasztaltam, hogy a férfiak ugyanolyan panaszkodósak. Az én munkahelyemen "csapat" van, és legtöbbször váltásban dolgozunk, de azért vannak átfedések. 2 területen csak nők, 2 területen csak férfiak. Mindenki kritizálja a "csapattársai" munkáját, főleg egymás háta mögött.
2017. ápr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Ezek is jó munkahelyek komolyan mondom.


Nekem is volt pár ilyen: 5% munka többi meg a másik széjjel verése, akár verbálisan.


Csodálkozom ezek a munkahelyek hogy tudják fenntartani magukat.


De tényleg az ilyen munkahelyek miből élnek? Ki kell fizetni a telefonszámlát, ki kell fizetni az iroda díját.


Honnan ha nem is megy valós munka csak a szemétkedés?

2017. ápr. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3# Én elmondom, miből: áfacsalás :D
2017. ápr. 5. 13:19
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Két utolsó, akkor nektek anyátok sem dolgozott?

És azzal mi van, hogy apánk elhagyott? Ha anyánk nem dolgozott volna szerinted miből élünk meg?

Jah ti is csak ilyen elméleti fotelhuszárok vagytok, életetekben nem melóztatok, csak anyutól-aputól várjátok a zsebpénzt, meg a kaját.

2017. ápr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Én két munkahelyen dolgoztam, ahol férfiak voltak többségben és durván kipletykálták egymást, fúrták egymást, elég rossz érzés volt. De mindegy mit írok, a kérdező is, meg a sok "anőkilyenekottahelyük" mantrázók egyszerűen csak nyomorultnak akarják látni a nőket, hiszen az ilyen embereknek mindennel baja van, vagy a zsidók a hibásak, vagy a nők, vagy a szomszéd, vagy a tanár, vagy a szülők, de soha nem saját maguk, hiszen semmi önreflexió nincsen bennük. További jó gyűlölködést, nemsokára anyák napja, köpjétek szemen, hiszen ő is nő.
2017. ápr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%
Anyám meg nagyanyám is végigdolgozta az életét, miközben egy rakás link alkoholista férfi munkatársa volt. Össze kéne kapni magatokat fiúk és nem a nőket szidni azért mert nyomorékok vagytok.
2017. ápr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6# Szerinted nekem kellene megváltoztatnom őket? Nehogy érdemben válaszolj a kérdésre, támadj inkább helyette engem.
2017. ápr. 5. 17:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Hová lett a válaszom? Egyébként anyám tanár volt, nagyanyám varrónő. De ezek női szakmák és egyik helyen sem tépték a nők egymást. Többet foglalkoztak a családjukkal, mint a munkájukkel, mert a dédim is be tudottt segíteni, akoriban látezett még olyan fogalom, hogy család! Nem úgy mint manapág, hogy a család fogalma az apa, meg az anya meg 1 gyerek, ami sokaknak sok, vagyis teher. Annak idelyén a generációk is együtt éltek. Ott voltak a nagyszülők, akik fontos szerepet töltöttek be és mikor megbetegedtek, nem dobták be őket az őregek otthonába, a sűlyesztőbe és nem fo.sták telibe az időseket és nem álszent módon siratták őket a temetésen sem, mint manapság. Lehet én vagyok túl konzervatív, de továbbra is azt tartom a nők szerepe a család, a gyerek nevelés, család összetartás és a férfiakő a pénzkeresés, anyagiak fenntartása é akkor lesznek egészséges, kiegyensúlyozott utódok. Most nézzétek meg a gyerkek milyen állapotban vannak... Nem hiába, ha nincs otthon aki foglalkozzon velük, mit várunk a következő generációtól?
2017. ápr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!