Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki kell fizetnem, ha elromlik?

Ki kell fizetnem, ha elromlik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tanultam, hogyha van egy emberkének vállalkozása, és vannak alkalmazottjai, és valamit tönkretesz, az alkalmazott, akkor az egész összeget nem fizettetheti ki vele akié a vállalkozás, ez igy van ugye?

Én gyakornok vagyok egy bt-nél. És tegnap leejtettem egy nyírógépet,(hajnyíró gépet), vagyis az asztalon hagytam ís ugy esett le...véletlenül

Nem ment tönkre, de azt mondta -akié a vállalkozás- hogy ez nem most fog tönkremenni hanem fokozatosan... Szóval, ha tönkremegy ki kell fizetnem azt az 50e forintot amennyibe a gép kerül? Gyakornokként



2017. ápr. 12. 04:35
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Van ahol kikell fizetni. Ez a főnökön múlik. Miért nem úgy bánsz vele mintha a tied lenne. Ha a sajátod tennéd tönkre , akkor is vennél újat helyette.
2017. ápr. 12. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Én simán kifizettetném, legalább legközelebb jobban odafigyelsz
2017. ápr. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Ha tönkre ment volna nyilván jogosan fizettetné ki, de ez elég aljas hozzáállás, hogy azt mondta, hogy fokozatosan fog tönkremmenni.
2017. ápr. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ha később romlik el, nem igazán tudja rád bizonyítani
2017. ápr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!