Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 12 órázni milyen?

12 órázni milyen?

Figyelt kérdés
Gyárban lenne egy meló, leheőség van a túlórára, 8-10-12 óra munka van. Mennyire, meddig birható a mondjuk 10-12 órázás, heti 5 napban, nagyon vészes?
2017. ápr. 16. 21:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Fárasztó, főleg másnap reggel felkelni. Például a 11-12. órában nem tudok már rendesen odafigyelni, állok a szerszámokkal szemben és nem tudom melyiket is akartam elvenni.

Mondjuk én szerelő vagyok, ezért legalább változatos a meló. Hol egy motorcsere, hol egy kábelköteg javítás.

Egy gyárban halál lehet a folyamatos monoton munka még 8 órában is. Én tudom magamról, hogy nem bírnám csinálni.

2017. ápr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Tudom, ahhoz képest, hogy örökmozgó vagyok még elég jól birom a monotonitást mostmár. 9 óráztam egy keveset egy időben, egész tűrhető volt de valahogy 10-12.. Nem tudom birnám-e egész héten. Szerencsére nem kötelező a túlóra, imerősöm mesélt a munkáról.
2017. ápr. 18. 10:23
 13/13 anonim válasza:
Nem az számít, hogy 8 óra, vagy 12, hanem, hogy mennyire intenzív. Ha csak készenlétben kell állni és időnként kell csinálni valamit, akkor akár 24 óra is tűrhető, akkor még aludni is lehet. Nekünk 12 órát kell intenzíven. Átmennék máshova 8 órában kevesebb pénzért, mert főleg az éjszakai műszak nehéz. De van olyan munkakör, ami 6 órában is elviselhetetlen.
2020. júl. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!