Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem kínos érdeklődni egy...

Nem kínos érdeklődni egy munkahelyen, ahonnan egyszer már eljöttem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Még csak próbanapok alatt ott hagytam egy helyet,főleg azért ,mert a munkakör nem tetszett,viszont más nagyon is érdekelne ugyanazon a helyen. A managernek nem igazán lettem ettől a kedvence,volt is egy-két csípősebb megjegyzése,viszont én akkor is szerettem volna maradni ha lehetséges lett volna a munkakör váltás,és újra láttam azt a hirdetést,amire szerettem volna menni de akkor elvileg nem volt hely. Érdemes próbálkozni ?


2017. ápr. 18. 02:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod, de valószínűleg csak akkor lesz esélyed, ha a kutya se jelentkezik és nagyon kell valaki.
2017. ápr. 18. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát próbáld meg, legfeljebb nem vesznek fel, szerintem érdemes.
2017. ápr. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt egy hely. 3 hétig voltam ott. Baleset ért. 4 hónappal később simán vissza vettek. Sok sikert neked is!
2017. ápr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha feltetted a kérdést akkor te is érzed hogy valamennyire kínos, igen.


600.000 vagy mennyi cég van, miért pont oda mennél vissza.


Sőt aki állásportálon hírdet, az csak egy szelet, interneten lehet kutakodni cégek után.


Hagyd azt a céget, van egy rakat másik.

2017. ápr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!