Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Másnak is volt már baja a...

Másnak is volt már baja a Tescoban az eladókkal?

Figyelt kérdés

Konkrétan azon a részen, ahol magunknak kell kifizetni az vásárolt cuccokat.

Pl az Auchanban miért nincs ilyen? Ott elköszönnek a vevőktől, szép napot kívánnak, sokkal normálisabbak.



2017. ápr. 22. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Konkrétan mi történt?Nem köszönt el tőled a pénztárgép?
2017. ápr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Ezt most csak én nem értem? Mi is a konkrét kérdés?
2017. ápr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az onkiszolgalo kasszaknal is vannak dolgozok elso es masodik.

Es igen itt nálunk is parasztok. Nem köszönnek, ha valami gond van szólsz nekik szarnak rad.

2017. ápr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
73%

Nálam semmi probléma, pedig két megyeszékhelyen is használtam már az önkiszolgáló kasszát. Elsőnél a nő meg is mutatta, hogyan kell használni a gépet. A másodiknál kedvesen odajött és szólt, hogyha elakadnék akkor csak szóljak oda neki...

Szóval nálam kifogástalan volt a kiszolgálás.

2017. ápr. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Mai világban azon fenn akadni, hogy valaki nem köszön.... és? Lesz arom és csinálom tovább....
2017. ápr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Egyre leleményesebbek az Auchan marketingesei..
2017. ápr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
en nagyon ritkan jarok a teszkoba de mikor legutobb voltam egy tok kedves fiatal lany volt ott a kasszaban.
2017. ápr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Misike21 ***** válasza:
Ha választanom kellene az Auchan vagy a Tesco között akkor inkább az Auchan-t választanám.
2017. ápr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Auchan marketingesei? Gondolom csak annyit oktatnak a dolgozóiknak, hogy legyenek normálisak.

Van, akinél kifejezetten számít, milyen emberi körülmények fogadják egy adott üzletben.

Pl nálam is.

Nem az összes tesco ilyen, csak ilyen vidéki kisvárosoknál lévő, roggyantabb települések közelében, ahol gondolom nincs normálisabb munkaerő.

2017. ápr. 24. 02:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!