Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik munkahelyet választanát...

Melyik munkahelyet választanátok? Amelyik jobban fizet vagy ahol vezetők lehetnétek? Többit alább.

Figyelt kérdés
Most ez csak példa, de x helyre felvennének vezetőnek 200.000 nettóért. És mondjuk y helyre csak projekt koordinátor, de a fizetés 400-500.000 nettó per hó. Melyiket választanátok?
2017. ápr. 24. 11:42
 1/7 Kései Sirató ***** válasza:

Más szempont is van nálam: amelyiket jobban szeretem csinálni, amelyik jobban illik hozzám, amelyik közelebb van, tud parkolóhelyet biztosítani.

Nekem nincs hitelem, megvan mindenem, így lehet, hogy bevállalnám a vezetői pozíciót, de vannak azért annak is hátrányai: nagyobb felelősség, túlórák, ha pl. kisgyerekeid vannak, akkor ne azt válaszd.

Ha nagy szükséged van a pénzre, akkor nettó 400-500 nagyon jól fog jönni.

2017. ápr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk én személy szerint azt választanám amelyik több pénz, nekem egyértelmű.
2017. ápr. 24. 11:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jelen esetben azt választanám, amelyik nyugodtabb, ahova úgy mehetek dolgozni, hogy "jaj nem már, megint menni kell".

Ha lenne hitelem, és adósságom, vakamint 20 éves lennék, akkor azt ami többet fizet.

2017. ápr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pedig azt, amit jobban szeretnék csinálni, és ahol van lehetőség szakmai fejlődésre. Lett volna lehetőségem kétszer ennyit keresni egy olyan állással, amit undorral csinálnék, és ami semmivel nem vinné előbbre a szakmai pályafutásomat. Nekem fontosabb, hogy az életem jelentős részét kitevő munka olyan legyen, amit szívesen csinálok, és amiben valamit elérhetek.
2017. ápr. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék mindenáron, feltétlenül vezető lenni. Szóval engem az nem motiválna, hogy én lehetek a vezető.

A pénz nem mindegy, főleg, ha ilyen nagy különbség van a kettő között, hogy több, mint a duplája. Ha csak ez a két szempont van, akkor a második jobban tetszik. Nyugodtabbnak gondolom, mert a vezetőnek van a legnagyobb felelőssége, ami nem az én gondom lesz, ráadásul kétszer annyit keresek.

Persze emellett még nagyon sok szempont van. Maga a konkrét munka, a munkahely, a munkatársak.

2017. ápr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én vezetőként dolgozok, de se simán otthagynám még akkor is ha nem fizetne jobban. Több pénzért meg pláne.
2017. ápr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahol boldog lennék.
2017. ápr. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!