Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valóban csak a Magyarországon...

Valóban csak a Magyarországon szúrják egymást a munkatársak?

Figyelt kérdés

A helyett, hogy összetartaná a legnagyobb pofájú a brigádot inkább a leghalkabbat támadja a a jobbkezével(legjobb haverjával), beszólogat neki, csicskáztatja, kioktatja, kibeszéli...


Pedig ő dolgozik a legtöbbet stb. Miért kell kiutálni a leghalkabbat?



2017. ápr. 24. 19:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
ha a leghalkabb meg hagyja a beszólogatást, csicskáztatást, akkor magára vethet.
2017. ápr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Miért ha visszaszól azt összeverik az mennyivel javít a helyzetén?
2017. ápr. 24. 19:40
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Korábban én is a leghalkabbnak számítottam. Az akkori munkahelyemen rendesen ki is füstöltek, nem bírtam tovább, eljöttem. Ahogy teltek a hónapok, szereztem új munkahelyet ahol ismét én voltam az egyik leghalkabb, de ahogy egyre jobban megismertem mindent magam körül, egyre cinikusabbá váltam. Ma már ha beszólnak keményen visszaszólok, ha bunkóznak visszapofázok, néha már túlságosan is. Nem szabad hagyni magad, mert tele van a világ undorító érdemtelen retek emberrel, akik nem érdemelnek SEMMIT, nem hogy még azt az örömöt, hogy kib**sszanak veled.
2017. ápr. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"Miért ha visszaszól azt összeverik az mennyivel javít a helyzetén?"


Milyen munkahely ez? Hagyd ott a francba.

2017. ápr. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Való igaz, engem az otthoni két munkahelyen rendre szívattak, ugrattak, mert szerény voltam, meg nem számoltam be a nőügyeimről, mert jobban kijöttem a fizetésből, meg ilyenek. Amióta külföldön élek, nem tapasztaltam ilyet, persze itt sem fenékig tejfel minden, de ilyen jellegű problémákkal itt még nem találkoztam. Itt inkább olyan munkatársakat fogtam néha ki, akik szimplán szerettek főnökösködni.
2017. ápr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Miért ha visszaszól azt összeverik az mennyivel javít a helyzetén?"


Jó ég, milyen munkahely az ilyen?! Azonnal felmondás és álláskeresés...

2017. ápr. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

6:


"Jó ég, milyen munkahely az ilyen?!"


Velem a közmunkában majdnem megesett, szerencsére pont az utolsó hetemen. De előtte gyárban dolgozva is nem egyszer rezgett a léc. Amúgy meg ha utcán sétálva elnézem a kőművessegédeket, meg az építőipari segédmunkásokat, ott is símán a levegőben lebeg a dolog, tekintve, hogy előszeretettel vesznek fel közéjük börtönviselt kisebbségieket.

2017. ápr. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%

igen. külföldön több helyen dolgoztam és olyanok voltunk mint a testvérek. Tisztelet , értékelés volt egymás iránt. A kolleganőm bőgött egész délelőtt amikor elmentem...

itt meg a munkahelymen rosszindulatúak, ÁTKOZZÁK az Istent és mindenkiről rosszat beszélnek.

Persze voltam más inteligensebb helyen is ahol nagyon aranyos volt 1-2. De sajnos több a rosszindulatú.

2017. ápr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8: Miért mentél vissza Mo.-ra?
2017. ápr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Talán a szülei, barátok miatt. A legtöbb ismerősöm hazatér x idő után, mire lesz pénze, lakásra, autóra, gyerekre
2017. ápr. 28. 00:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!