Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Visszamennél ugyanarra a...

Visszamennél ugyanarra a munkahelyre ha azért hagytad ott, mert rossz volt a munkahelyi légkör?

Figyelt kérdés

Mondjuk több év elteltével, annak reményében, hogy változások álltak be.

Vagy inkább nem lépnél még egyszer ugyanabba a folyóba?


2016. okt. 17. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
vissza, ha a vezetőségi gárda le lenne cserélve mind egy szálig. De ez sosem fog megtörténni. Amúgy a munkát és a helyet is szerettem.
2016. okt. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha van más lehetőség, ahol tudnék dolgozni és jobban megérné, akkor nem. Ha viszont a másik lehetőség az, hogy otthon kuksolhatok munkanélküliként, akkor visszamennék és lenyelném a békát.
2016. okt. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha azok, akik miatt rossz volt a légkör, elkerültek volna azóta onnan (a cégtől vagy a részlegtől, a lényeg, hogy nekem ne legyen dolgom velük), és ha több fizetést ajánlanának.
2016. okt. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem, maximum akkor merülne fel bennem kósza gondolatként, ha a teljes csapat lecserélődött, de lássuk be, az évek alatt is esélytelen. Annyi munkahely van, fölösleges ugyanabba a szarba kétszer is beletenyerelni.
2016. okt. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kizárt. Ami rossz, az egy esetlegesen más vezetővel sem lehet jobb.
2016. okt. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
soha!ami egyszer szar volt attol isten ovjon megegyszer!erre is igaz lehet hogy kutyabol nem lesz szalonna.raadasul bennem valamiert kesobb ulepednek le a dolgok.mikor benne vagyok egy helyzetben.(pl munkahely).akkor neha nem is erzem at milyen szar csak miutan othagyom es eltelik egy kis ido.utana borzongva gondolok vissza ra hogy birtam ki?!
2016. okt. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs az a pénz
2016. okt. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem!

Én sajnos elkövettem azt a hibát, hogy hallgattam erre a vonzó gondolatra, amiért vissza próbálkoztam menni abba a boltba de hiába cserélődött a társaság egy része a másik társaság megmaradt és rosszabbul bántak velem mint régen pedig nem haraggal váltunk el és volt jó okom a válásra. De hülye voltam, mert egy hét után léptem, mert szó szerint könnyeztem mikor lekezelőek voltak velem. Régen nem volt ilyen. Szóval tanultam ebből és nincs az a pénz amiért lenyelném a békát mégyszer, inkább maradok kicsit munka nélkül de nem lenne szívem vissza menni főleg, hogy ott hagytam őket. Annyira munka lehetőség van, csak keresni kell. Új munkahelyen új emberként lehet kezdeni, gátlások és szorongás nélkül. Főleg a rossz társaság meg légkör miatt nem is kockáztatnék akkor sem ha garancia a társaság csere...23L voltam.

2021. febr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!