Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szeretnék tapasztalatokat...

Szeretnék tapasztalatokat gyűjteni: Milyen nálatok a munkahelyi légkör?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok az arányokra. Írd meg,hogy:

Kis-közepes- vagy nagy cégnél vagy?

Milyen légkörben dolgozol, milyen viszonyod van a munkatársaiddal?

A hangulat feszkós, idegölő vagy támogató, nyugodt?



2016. júl. 27. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Közepes. 35 fővel egy emeleten dolgozom. (Iroda)

A légkör jó, ha valaki idegbajos vagy szélsőséges nézeteket vall az repül, ez a többi dolgozó érdekében van így mivel nálunk fontos a kiegyensúlyozott nyugodt légkör. Csapatépítő tréningen "illeszkednek" be az új munkatársak, de amúgy is örömmel látjuk őket már első nap. Azért mindig van 1-2 olyan új alkalmazott évenként akik szeretnek első perctől nyalizni feljebb és feljebb, de a mi főnökünk is ott kezdte ahol mi szóval az ilyeneket gyorsan rendre utasítja és elmondja hogy a nyalással max azt érik el hogy az egész közösség megutálja őket.

2016. júl. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagy cégnél vagyok. Remek helyre kerültem, én vagyok itt a legfiatalabb jelenleg. A közvetlen munkatársaimmal elég jó a viszonyom, de van a cégnél egy-két ember, akivel kevésbé szimpatizálok. Viszont az én részlegemen sok a nő, sőt, szinte csak azok vannak, szóval azért el lehet képzelni, hogy milyen rivalizálások mennek néha, főleg, ha a másik kapja a jobb munkát.. :D
2016. júl. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagy multinak dolgozom. A munkatársaim jó fejek,egymásra vagyunk utalva, egyébiránt 12 órás örjöngés. A vezetés és az emberek, mintha nem is egy nyelvet beszélnének. Persze,minden kell és azonnal.. Kiégető hely :)
2016. júl. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Multi. Közvetlen munkatárs kb 10 van, de abból napi szintem 3-5 emberrel kell együtt dolgozni. Van még kb ugyanennyi más részlegen, akikkel rendszeres kapcsolatban vagyunk. Szerencsére nagyon jó a társaság, mindannyian lököttek vagyunk egy kicsit, szóval általában jó a hangulat. Van 1-2 ember, akit nem kedvelek különösebben, az ő társaságukat nem keresem direktbe, de ha együtt kel dolgozni, akkor sem veszekszünk. Közvetlen főnök jó fej, rendes srác, az ő felette levő embert inkább hagyjuk...
2016. júl. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Közintézmény, ahol dolgozom.

A légkör a megosztottság, a szervezetlenség miatt görcsös. Van 1-2 ember, akinek az életszemlélete pozitív beállítottságú, de ez átmegy már "rózsaszínűvé". A másik véglet a realitás talaján él. Na, a két szemlélet miatt vannak cirkuszok. Én a realitásosakkal tartom a kapcsolatot. Amúgy az intézmény profiljából adódóan megvan a napi feszkó, amire még a leírtak is rárakódnak, szóval "jó" hangulat van bent szinte mindig.

2016. júl. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy multi. Alapvetően nincs bajom az emberekkel, de nálunk a munkaerőnek nincs értéke, ezért aztán kb kétnaponta mondanak fel. Olyan hihetetlenül nagy a fluktuáció, hogy kb senki nem tud semmit arról, hogy mit kell csinálni, a munkám nem a munkakörömbe tartozó dolgok elvégzéséből áll, hanem kutakodásból, hogy a munkámat hogy kéne végezni. Mivel senki se tudja, számon kérés is ritkán van, mert nem tudják minek kéne kész lenni. Katasztrófa ami nálunk van, sokan nem bírják és irtó feszültek. Én is most tervezek váltani, mert semmi értelme nincs a jelenlétemnek, és nem tanulok szakmailag hasznos dolgokat, csak kellett vmi pénz. Másfél éve vagyok itt és ezzel veteránnak számítok. Az átlag cégnél eltöltött idő kb fél év, volt róla előadás, de nem ritkán már a próba idő végét sem várják meg. Tulajdonképpen halvány lila fogalmam sincs, hogy működhet a cég nyereségesen.
2016. júl. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Magán fogászati rendelő, 6 orvos, 6 asszisztens. Sok munka, pörgés van egész nap, a hangulat többnyire jó, egymást is segítjük. A főnökség szakmailag inkompetens, kapzsi, csak kifelé viszik a pénzt az egészből, a színvonal évről évre rosszabb, alacsony a fizetés is természetesen. Összevissza pakolgatnak minket, akár egyik napról a másikra. Mostanában sok az őrült és az idióta, akik betévednek, ők fárasztóak nagyon. Változó időszakok vannak, a főnök sokat bas.ogat apróságok miatt, pedig mi igyekszünk (most a héten szerencsére szabin volt, érdekes, ment a munka nélküle is).


1 hónap múlva megyek külföldre.

2016. júl. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk jó, én azt látom, hogy nincs utálat és van humor is. De azért a felszín alatt vannak ellentétek, nem mindenki bírja a másikat. De olyat nem tudok, hogy akár keresztbe tenne. Ja, az egyik kollégánk szeret táppénzre menni. Vagyis, inkább az orvost a munkaidőre időzíteni. Ezt a többiek nehezen kezelik, a háta mögött kinevetik, kigúnyolják, más osztályon is téma, hogy ma épp mi a faxbaja van?
2016. júl. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!