Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan valtoztassak?

Hogyan valtoztassak?

Figyelt kérdés
Elegge onbizalomhianyos vagyok, es nagyon szeretnek nyaron diakmunkara menni, viszont felek az allasinterjuktol, uj kornyezettol, uj emberektol, feladatoktol. Felek, hogy nem tudom elvegezni az adott munkat, amit kiszabtak nekem, es kudarcot vallok. Hogyan lehetnek batrabb, magabiztosabb? Peldaul ha bemegyek a diakszovetkezetbe, hogy ne latszodjon rajtam hogy stresszes vagyok? Ez sokszor abban is megnyilvanul, hogy izzad a tenyerem. Nagyon. Ez ellen mit tehetnek? Hogyan valtoztathatok a hozzaallasomon? Ha valahova beilleszkedek, utana altalaban gordulekenyen megy, de eleinte felek. Es az elso benyomas a legfontosabb, ami altalaban rossz es utana ismernek csak meg az emberek. De peldaul egy allasonterjun ez nem tobb lehetoseges, csak egy. Ott meg feszulok... valaki egyebkent ismeri az y generacio iskolaszovetkezetet? A valaszokat elore is koszonlm!
2017. ápr. 27. 18:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne gondolj arra, hogy mit gondolnak rólad, vagy hogy mi lesz. Ne gondolkodj semmin. Menj be, mondd el, mit szeretnél és kész.

Ne próbáld leplezni, hogy mennyire izgulsz, de nem is kell különösebben hangoztatni.

Diákmunkán nincs állásinterjú, mert nem érdekesek a szakmai kompetenciáid. Tudsz írni, olvasni, kész.

2017. ápr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!