Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Közigazgatásból hova tovább?...

Közigazgatásból hova tovább? (álláskeresés)

Figyelt kérdés

Kedves Válaszolók!

Szeretnék tanácsot kérni, hogy milyen irányba indulhatok el a munkaerő piacon másfél év Kormányhivatali múlt után.

Két diplomám van egy közgazdász alap és egy közigazgatási mester, továbbá folyékonyan beszélek angolul (2 középfokú nyelvvizsga). Külföldi munkákra egyenlőre nem vagyok nyitott!



2017. ápr. 28. 18:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nehezen igazodom el a legtöbb helyen ahol keresgéltem nem kínálnak sokkal jobb béreket, a közalkalmazotti bértáblánál, ne értsetek félre nem várom el, hogy rögtön álom fizetést kapjak, de egy olyan állást szeretnék, ahol biztatóbb a karrier lehetőség, mint az állami szférában!
2017. ápr. 28. 18:49
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy a közigazgatásba mész tovább, ahol már megpályázhatsz olyan állást is, ahol minimum 1-3 év tapasztalatot kérnek vagy a versenyszférába, de ott pályakezdőnek számítasz majd megint.
2017. ápr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
erős angollal amerikai cégekhez van esélyed bejutni, IT cégekhez is akár. mondjuk kérdés mennyit szeretnél keresni.
2017. ápr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a gondom...Elegem van a közszférából 35 évesen 10 év utánn.De a multik "fiatalos csapatába" már öreg vagyok...Ráadásul sok az előitélet is,hogy a közszférában nem kell semmit csinálni csak facebookozni(erről annyit,hogy én egy kutatólaborban dolgozom,szokszor 12 órázok).Van HR-es ismerősöm aki mondta,hogy náluk a közszférás CV-k alapból a kukába mennek...Fogalam sincs merre tovább.
2017. ápr. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!