Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoltok egy ilyen emberről?

Mit gondoltok egy ilyen emberről?

Figyelt kérdés

Volt műszak vezetőről van szó, aki most már osztályvezető, annak idején is egy idióta volt, akkor volt 29, én 22, hozzá kerültem a műszakba, aztán pár hónap múlva nevetséges ürüggyel másnál találtam magam, mindezt azért mert egy helyen lakunk, és bizonyára nem akarta hogy kivétel legyek ott bent, inkább elrakatott magától még idő előtt...

Osztogatja a parancsokat hogy szeretné ha óránként egy 5 percet csak a takarításra fordítana mindenki, én meg majdnem kimondtam hangosan hogy inkább megeszek egy zsemlét mint hogy törjem magamat.


Moslék egy ember mit lehet erre mondani, ez a jó szokása a magasabb pozícióban is megmaradt, éjszakásban, van hogy bejelentés nélkül bejön és leskelődik a dolgozók után, és aki hamarabb befejezi a melót, ami hozzáteszem kötetlen tehát munka végén egy 30 perc már csak pihenés, előszeretettel bepofátlankodik az emberek beszélgetésébe, hogy meddig tart a munkaidő?


Sok osztály van ennél a multinál, a többi ilyen kollégája szarik rá hogy mi folyik bent, míg nincs komoly probléma.


2017. ápr. 28. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Hazafelé menet a sötétben pár "szekrénnyel" rá kellene egy kicsit ijeszteni, kicsit megfogni a gallérját és egy picit felemelni a földtől, egy pici pofon neki, de csak annyira tényleg, hogy beszarjon... :)
2017. ápr. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Nekem inkább rólad van véleményem.. Tipikus alacsony végzettségű proli vagy aki meg van sértődve mindenkire aki feletted áll a ranglétrán. A hozzád hasonlókhoz szólnak a "fizessenek a gazdagok"-féle mszp-óriásplakátok, mert aki többre vitte nálatok az csak szemét lehet.
2017. ápr. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A hatalomról.


Az igazi probléma, hogy már bocsánat, a kifejezésért, de nem csak a munkához kellene értenie, hanem az emberekhez is mert nem gépek az emberek.

Egy jó vezető, egy kicsit olyannak is kéne lennie, mintha család lenne a cég és nem egy rideg cég, tehát tudjon bánni az emberekkel és vegye figyelembe, hogy nem robotokkal van dolga. Mivel ugye a munkahely a második otthonuk az embereknek. Fél életüket ott töltik.

Magyarul, bocsi. - egy t-hó.

2017. ápr. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bocsi,de a 2-nek valahol igazat adok.

Tipikus nívótlan ótvar betelepedett pr0limulti munkahely.

Lépj feljebb,tanulj,menj olyan munkahelyre,ahol igényes rendes munkát kell végezni.

A társadalomnak meg van az a rétege,akit ide vet a sors.

Ahogy írod,hogy "megeszeK,meló,sz.rik" szavakat,nem is csodálkozom rajta,hogy egy ilyen helyen dolgozol.

Ne panaszkodj,hanem próbálj meg jobb(jó) helyre menni dolgozni.

2017. ápr. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem ismerlek se téged, se őt. Sajnos ennyiből nehéz megállapítani, hogy milyen ember lehet. Te tudod magadról, hogy jó és rendes ember vagy-e, és felnőttként meg tudod azt is állapítani, hogy ugyanez vonatkozik-e a főnöködre is.
2017. ápr. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
tényleg egy tapló lehet, elvárja, hogy munkaidőben dolgozz és legyen rend körülötted,,,,
2017. ápr. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!