Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan emberről, akit egyáltalán nem érdekel mások véleménye?

Figyelt kérdés
(én ilyen vagyok) attól még megkérdezem néha, de igazából nem érdekel. sőt direkt pont ellenkezőleg csinálok mindent mint amit mások mondanak csak hogy megmutassam mennyire nem érdekel. de még így is vannak olyanok akik ezt nem hiszik el és ez egem nagyon zavar. nekik szerintetek hogy bizonyítsam be, hogy engem tényleg abszolút nem érdekel mit gondolnak rólam?
2017. márc. 18. 17:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
elég ellentmondó a kérdésed,ezek szerint mégis qvára érdekel :D....egyébként meg kinem foschaaa telibe ,csinálj amit akarsz,kész!
2017. márc. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Téged nagyon is érdekel, hogy mit gondolnak. Akit nem érdekel, azt nem befolyásolja. Téged érdekel, hisz bizonyítani akarod, hogy nem érdekel, tehát befolyásolja a tetteidet.


Az ilyen embereket eszméletlen könnyű manipulálni.

2017. márc. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
pont leszarlak téged és másokat is
2017. márc. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos el kell hogy szomorítsalak, te egyáltalán nem vagy ilyen :DD
2017. márc. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Te nem vagy olyan, csak olyannak akarsz tűnni. A kettő között van különbség.
2017. márc. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
most megbántottatok :((
2017. márc. 18. 19:04
 7/12 A kérdező kommentje:
kérjetek bocsánatot vagy megölöm magam
2017. márc. 18. 19:05
 8/12 anonim ***** válasza:
Engem meg egyáltalán nem érdekelnek az ilyen emberek kérdései. A bizonyításod meg még annyira sem.
2017. márc. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

Community c. sorozat, első évad, első rész.


A pasi elsőéves egyetemista, a középsulis futball dzsekijét hordja menőzésből. Kiröhögik, mert felnőttként már nem számít az ilyen. De fél levenni, mert akkor gyengének tűnik. Egy másik szereplő mondja neki:


"Leveszed a dzsekit, hogy örüljenek vagy megtartod, hogy bosszantsd őket. Akármelyiket is választod, MIATTUK teszed. Ez az, ami gyenge."

2017. márc. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Youtube-on van pár arc, aki tökéletes példája annak, ami te szeretnél lenni. Idubbbz, FilthyFrank, Maxmoefoe.

Kellenek az ilyen emberek is, de én speciel nem tudnék eljutni egy ilyen szintre.

2017. márc. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!