Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek változtatnom...

Szerintetek változtatnom kellene és menni kellene innen? 24/l

Figyelt kérdés
Okmányirodában dolgozok a vállalkozóknál már másfél éve, de közfoglalkoztatásban. A fizetés 54.217 ft ami tudom hogy nagyon kevés. Februárban járt le a szerződésem mert ez határozott idejű de engedéllyel visszavettek mivel nem vagyok 25 éves. 2013-ban végeztem el egy csecsemő és kisgyermeknevelői okjs 2 éves képzést érettségi után. Sajnos 2 évig nem tudtam vele elhelyezkedni így a mumkaügyi közvetített ki ide. A munka irodai nem megerőltető csak 5en vagyunk az irodában szval megszoktam a többieket és ők is engem. De legtöbbször csak unatkozok mert nincs munka. A szüleim és már sokan mondták változtatnom kellene mert ennyi pénzért 8 órában dolgozni nem éri meg. Csak az a baj hogy nem tudom mit szeretnék csinálni mi az én utam. Egyetemen akartam vna ezt elvégezni de nem vettek fel. Meg lehet nem is való nekem ez a szakma mivel nagyon visszafogott zárkozott vagyok az életben. Ez az ami gátol sztem mindenben. Valaki azt mondta jelentkezzek az Audiba mert többet keresnék. De én vmi nyugis ülő munkát végeznék inkább de gondolom irodába nem vennének fel. Bécsbe is ki akartunk menni barátnőmmel de én nem tudok jól németül régen tanultam már. A másik hogy a fogaimat most csináltatom és nagyon drága lesz amit ebből a fizetésből nem tudom hogy fogok finanszírozni. Emiatt jöttem főként vissza hogy vmi fozetésem legyen meg itt azért elengednek kezelésre. Egy új helyen próbaidő alatt nem biztos. Félek a változástól az új emberektől hogy befogadnának-e. Ti mit tennétek a helyemben?
2017. máj. 4. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Folyamatosan keresgélj munkákat. Ha olyat találsz ami mindent összevetve jobb mint a mostani, akkor szerintem léphetsz nyugodtan. :)
2017. máj. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

keresgélj és a szabadidődben tanulj, fejleszd magadat!

hol élsz am, hogy azzal a szakmával nem tudtál elhelyezkedni? (ha nem publikus privátban leírnád?)

a fizetés elég kevés, mennyi ebből a kiadásod? gondolom szülővel élsz, vagy a barátoddal ilyen fizetés mellett


24F

2017. máj. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyen fizetés mellett tuti hogy helyi munka. Nem kell utaznod. Ennyi pénzért 8 órában dolgozni elég nevetséges.

Szerintem ismerd meg magad és döntsd el mi érdekel lehinkább ezen a világon, miben vagy jó.

2017. máj. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Keresnék munkát bölcsődében vagy óvodában dadus állást. Kizárt, hogy nem találsz.

Vagy inkább vállalnék bébiszitterkedést, azzal is sokkal többet keresnél.

2017. máj. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem hiszem el hogy ezzel a szakmaval nem talalsz melot, inkabb nem is akarsz, de nyilvan szereted a gyerekeket ha kitanultad a szakmat, ezert nem ertem miert nem akarod csinalni, az hogy visszahuzodo vagy nem szamit hisz szereted a gyerekeket nem??
2017. máj. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!