Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi lehet az oka? Min kellene...

Mi lehet az oka? Min kellene változtatnom?

Figyelt kérdés

Most új pozicióba kerültem, sokkal nagyobb felelősséggel és jóval több hibalehetőséggel. Mivel még újnak számítok ezen a poszton így többet is rontok a többieknél. Minden egyes kis hibám után szinte aludni sem tudom otthon, és borzasztóan rossz a hangulatom is, ami miatt még kevésbé tudom a munkámra figyelni...

Nagyon meg akarom felelni, az új munkakörömbe is. Azt szeretném, h itt is a legjobbak közt emlegessenek. Csakhát a többiek már évek óta ezt csinálják.

Nagyon fontos nekem az, h mások mit gondolnak rólam.



#munka #újposzt
2016. okt. 15. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Maximalista vagy, de szerintem ez jó is, ha küzdesz, és egy komoly helyzetben vannak elvárásaid magaddal szemben.

Én egyszer régen egy olyan dologban stresszeltem agyon magam a munkahelyen, amire rájöttem idővel, hogy felesleges volt - mert mindenki hibázik, pláne újként nem lehetsz tökéletes, bele kell, hogy szokj. És idővel múlik a stressz is, addig meg fogadd el a helyzetet - meg, szerintem értékelendő, hogy érdekel a dolog, és jól akarsz teljesíteni.

2016. okt. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia

mivel foglalkozol?

2016. okt. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is új munkahelyen vagyok, és hibázom.

De pont a héten fogalmaztam meg magamnak, hogy nem is baj ez így az elején. Ezekből a hibákból tudok tanulni, és jobbá válni. Tehát már nem stresszként élem meg, hanem hogy ezt is megtanultam. Ez a fejlődéssel együtt jár. Így leszel Te is jó abban, amit csinálsz.

Amit meg lehet előzz meg. Kérdezz ügyesen és segíts ezáltal is magadon....

2016. okt. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!