Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik diákmunkára jelentkezze...

Melyik diákmunkára jelentkezzek inkább? A biztosra vagy a jobbra?

Figyelt kérdés
Szóval jelentkezhetek egy gyárba is ami itt van nem messze és ha még időben vagyunk akkor megyek oda és kész tehát nincs olyan hogy értesítenek hogy igen vagy nem. Nem valami jó hely de 2 hónapot kibírnék és nem kapnék rossz fizetést szerintem a tapasztalatok alapján. Viszont jelentkezhetek a legközelebbi üzletbe, de ott interneten kell és kicsi az esélye hogy pont engem vesznek fel. Melyikre jelentkezzek inkább? Ha jelentkezek a biztosra és mégis felvennének az üzletbe akkor visszamondhatom a gyárat? Mert szerintem olyat nem lehet.
2017. máj. 7. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet. Miért ne lehetne? Legalábbis a felnőttek világában így működik ez. Ha jobbat talál az ember lelép.
2017. máj. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:

Én azt csináltam hogy jelentkeztem a biztos helyre, közben pedig kerestem jobbat és amikor behívtak a jobbra, otthagytam a szarabbat. Anno ha nem találtam volna munkát, nem járhattam volna egyetemre, szóval muszáj volt elvállalni a szart is, lényeg hogy biztos volt. Közben váltottam mindig egyre jobbra, amikor jött lehetőség.

Jelentkezz mindkettőre és ha az üzlet bejön akkor szólsz a gyárban, hogy mégsem aktuális.

2017. máj. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm :) végül is ma kiderült hogy a "jobbik" nem olyan jó meg még nehezebb is úgyhogy nem tudom hogy jelentkezek e rá. De köszi a válaszokat keresgélek jobbakat közben akkor :)
2017. máj. 7. 20:31
 4/4 anonim ***** válasza:
A jobbra
2017. máj. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!