Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan főnökről, aki az alkalmazottait teszi oda rendszeresen olyan információkat megtudni, amelyeket éppen ő maga kellene intézzen úgy, hogy azután még van min.20 részletkérdése az ügyekről?

Figyelt kérdés

pl. ügyvéddel beszélni, céges dokumentumokat intézni, intézményekkel beszélni (ahonnan nagyon nehezen lehet aprólékos válaszokat kapni), stb.

Egyszerű fordítóként vagy értékesítőként úgy gondolom, hogy ha a főnök egyenes beszédű és gyorsan akar intézni dolgokat, akkor mindezeket önmaga intézze főleg azért is, mert mindig komplikált, nehéz esetekről van szó. Ti hogyan látjátok?

Köszönöm a válaszokat.



2017. máj. 15. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

:) mikor kijöttem New Yorkba, egy general kivitelező 60 éves fickónál sikerült elhejezkeznem, mint aztalos... sokmindent rámbízott, sokkal több mindent, mint amit én rábíz ék bérmelyik emberemre...

Ma én vagyok a general kivitelező...

2017. máj. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az, hogy akkor el kellene nagyon pontosan, precízen magyaráznia a szemléletmódját, hogy mit miért akar megtudni, így amikor rámbíz egy ilyen kört én is ugyanezzel a szemlélettel tudok további kérdéseket feltenni az ügyintézőnek. Mert akkor pontosan tudom mi a cél és nem csak átadok egy üzenetet meg vissza. Ha ez a lényeges pont kimarad, akkor az azt jelenti, hogy a főnök arra is lusta, hogy a saját dolgát megkönnyítse azzal, hogy a fontos infókat átadja. Azért mondom, hogy a saját dolgát, mert mindez az ő cége érdekében zajlik gondolom és neki is jobb ha azonnal megkapja a választ az esetleges kérdéseire.
2017. máj. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!