Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan működik?

Hogyan működik?

Figyelt kérdés

Diákmunkát szeretnék vállalni, két diákszövetkezetnél vagyok. Az egyik adott egy beutalót üzemorvoshoz, és tüdőszűrőre. Az első kérdésem:

1. Ha megcsinaltatom x szövetkezet üzemorvosánál ezt, akkor a másikhoz is vihetem ezt az egészségügyi kiskönyvet? Elfogadják?

2. Kaptam beutalót 9.kerületbe tüdőszűrőre, de nagyon messze van. Egyszer még betudnánk menni, de nem egyből adják ki, kétszer nem tudnánk visszamenni. Elfogadják a kerületünkben lévő tüdőszűrői leletet is?


Előre is köszönöm!


2017. máj. 16. 15:54
 1/1 Juliusz48 ***** válasza:
Ha egészségügyi könyv készült azt mindenhol el kell fogadni. A tüdőszűrést bárhol elvégeztetheted, de papírt róla csak akkor kap az ember ha kifizeti a munka-egészségügyi díjját
2017. máj. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!