Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nálatok hogy működik a túlórázás?

Nálatok hogy működik a túlórázás?

Figyelt kérdés

Szükség esetén önként maradtok, vagy megvárjátok, hogy szóljanak? Fizetik?


Már az állásinterjún rákérdeztek erre a dologra?


2017. febr. 25. 15:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Önként maradok, amíg nem végzek, ha határidős munka van.

Nem tudják kifizetni, így amikor lehet, akkor önként korábban elmegyek :)

2017. febr. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Önként akkor maradok bent, ha saját magam miatt nem végeztem.

Természetesen kifizetik. Nem dolgozom ingyen.

2017. febr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Előre szólnak, ha lehet túlórát vállalni, általában a karácsonyt megelőző hetekben és a nyári szabadságolások idején lehet. Aki akar az vállal. Van amikor kifizetik, van amikor nem, inkább megadják szabadnapban. Attól függ, hogy a cég kimerítette már a túlórára szánt forrást vagy sem.
2017. febr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Önként maradok, nem fizetik ki, és nem is csúsztathatom le. Ez van.

Nálunk pl. hiába kérdeznéd meg állásinterjún, simán lehazudnák a csillagokat is.

2017. febr. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Önként maradok, mert senki nem fogja megcsinálni helyettem, így kb magammal szúrnék ki leginkább. Nem fizetik ki, de ha kevesebb meló van, bármikor le lehet csúszni, nem kérdezik, miért pont ma meg mi dolgod van. Meg szoktam kérdezni állásinterjún, hogy mi a helyzet túlórákkal.
2017. febr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Önként maradok, nem fizetik, de cserébe lecsúsztathatom. Nem kérdezek rá.
2017. febr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Túlóra? Maradsz ha a főnök azt ugatja épp. Maradsz senkit se érdekel mi programod lenne. Sose szólnak előre, van hogy műszak vége előtt 10 perccel nyögik be hogy na akkor + 2 óra.

Maradsz és nem szólalhatsz meg.

Kifizetni? Azt nem. Lecsúsztatni? Azt se.

Mit kapsz cserébe? Azt hogy nem vágnak ki és maradsz állományban.

És ennek minden szava igaz...

2017. febr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálunk szólnak,hogy hány ember kellene,aztán jelentkeznek az emberek. Ha nem jelentkeznek elegen,akkor megkérnek,hogy légyszíves gyere már be. Ha sok a jelentkező,a tapasztaltabbakat előre veszik. Van hétközi és hétvégi túlóra is.


140-240%-ig fizetik. Ha nem fizetnék,nem maradnék benn..


Én rá szoktam kérdezni.

2017. febr. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Na hát mennyivel "jobban " csinálja a mi cégünk. nem kérdezik meg ki maradna, akit mondanak az marad.

Nem fizetik ki, ha reklamálsz nem maradsz ki is rúgnak.

vendéglátás.

2017. febr. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs túlóra. Csak feladat van, amit meg kell oldani. Ha ehhez az kell, hogy este 8-ig benn rohadj, akkor úgy, ha otthonról vagy hétvégén meg tudod oldani, akkor úgy. Azt az időt, amit a munkahelyen töltesz, le lehet csúsztatni, de ha este 7-kor, vacsora közben hív fel az ügyfél és úgy osztjátok egymásnak az eszet fél órán át, azt vatikáni valutában fizetik csak meg.
2017. febr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!