Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti hogy viseltek a céges...

Ti hogy viseltek a céges szivatásokat? Mi számít annak? Milyen gyakran szivatnak téged?

Figyelt kérdés
2017. máj. 16. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

mint például?


5 perccel munkaidő lejárta előtt benyomják, hogy túlóra.. csak mosolygom rajta.. nem maradok!


vagy mikor túl sok munkát adnak?? csinálom ahogy tudom, a felesleget meg megcsinálja az aki adta, mert én nem fogom.

2017. máj. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Én szeretem. Általában viszont én viccelek meg valakit.

Pénteken például az úgy kollégánk gépére kitettük háttérnek Kiszel Tündét, de úgy hogy egész félórán keresztül virított ott még ő lement cigizni. A főnök is látta.:D

2017. máj. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A minap a kollégák átrendezték a billentyűzeten a betűket.
2017. máj. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem viselem el. Ha elkezdik, akkor már tudom, hogy azon a helyen nem kell már sokáig maradnom.


Mi számít annak? Ha pl. kiadnak egy feladatot, nem mondják el pontosan mit várnak és akkor a végén kritizálni kezdik. Vagy pl. simán be sem tanítanak semmibe, de odaraknak, hogy csináld és mikor kérdezel, akkor "istenem de hülye vagy" stílusban kommunikálnak. Vagy még ennél is simábban, egy rohadt szót sem szólnak egy munka szempontjából rád is tartozó dologról, és mikor kész a baj, akkor oldd meg.


Kollégák részéről nem veszem magamra, de nem is volt részem ilyenben. Ha maga a főnök csinálja, onnan menekülni kell ezerrel.

2017. máj. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!