Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek ha a munkahelyen...

Mit tegyek ha a munkahelyen szivatnak és félek visszaszólni? Nem tudom mi az ami gátol.

Figyelt kérdés

Pedig lenne amugy szám,csak beszólnak vagy olyat tesznek nem merek visszaszolni,elkezdek remegni,meg csuklik a hangom,tök ciki. Nem birom megvédeni magam, se szóban, se fizikailag,mert agyilag blokkol vmi hiábi is jut eszembe 1-2 napra rá h mi lett volna a helyes cselekvés.


Hogyan tudnám magam megvédeni a sok nagyképü beszologató,megalazó kolllégátol. Kigunyolnak a külsőm miatt, kinevetnek, bár szólhatnék,de nem teszem mert minek kezdjek egy vitatkozást,pedig nyilvánvalo h rajtam nevetnek. Meg olyat tesznek h megalázó csinálni. Pl. vmit direkt ledobnak a földre h szedjem fel.



2017. máj. 6. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pasi vagy?
2017. máj. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom és ezeket felnőtt emberek csinálják veled?

Ez körülbelül 14 éves korú gyerekek szintje a suliban.

Valami nincs rendben velük. Hol dolgozol? Gyárban gondolom, és valószinüleg nem túl okos emberek között. Szerintem válts...

2017. máj. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb menj el, és ne szedjél fel semmit sem a földrõl.Hány éves vagy, válassz valami jó sportot, az személyileg is megerõsit.Olvass sokat és beszélhetsz a tükör elõtt is.Szidjad õket hangosan.Jó szem@t emberek vannak.
2017. máj. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom hány éves a csaj de fiatalnak látszik ,olyan 20 körül, igen gyárban dolgozom 26 vok, de nem magyarban dolgozom,és lengyelek közt szinte.

Játszák magukat a pasik előtt akik partnerek ebben a nevetgélésben rajtam. Legszivesebben sirni tudnék ilyenkor,de azért az nagyon ciki lenne. Annyi örömöt nem adok meg nekik. Gyenge vagyok lelkileg,nem birom h az életem sok területén nem olyanok a dolgok mint egy normális embernél. Pl. párkapcsi.

Nem tudom mit kéne tennem h kedveljenek,vagy legalább tiszteljenek.

2017. máj. 6. 19:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem váltasz, kérd át magadat egy másik termékvonalra vagy másik műszakba.
2017. máj. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Szerintem félnél mit gondolnának rólad ha végre beugatnál nekik.
2017. máj. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Velem is csinálták, az a tapasztalatom, ha visszaszólsz, még jobban élvezik. Azaz legjobb figyelmen kívül hagyni őket és csak a munkára koncentrálni.


Emellett segít, ha valakivel, vagy valakikkel a gyárból, munkahelyről neked is sikerül összebarátkoznod.


A főnöknél is fúrnak, vagy csak műszak közben egymás között?

2017. máj. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!