Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek az, hogy ha a...

Szerintetek az, hogy ha a felettesem megkér, hogy segítsek neki beletanulni egy programba, akkor ki akar túrni?

Figyelt kérdés
A helyemre gondolom nem pályázhat, mert felettem áll, de nekem nem tetszik az, hogy tanítsam be, miközben én sem vagyok túlságosan elhalmozva melóval. Akkor miért ne én csináljam? A látásmódomat, ami van nyilván nem adhatom neki át, de ennél a cégnél sajnos az is elég, ha igénytelen sz_r munkát adsz ki a kezedből, és nem szeretném munkanélküliként végezni csak mert ő bemondja majd, hogy hát ezt ő is meg tudja csinálni.
2017. máj. 17. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Vannak emberek, akik szeretnek tanulni, es vannak emberek, akik megtanultak egy dolgot, es azzal elvegetálnak életük végéig.

Azok az emberek, akik minél több dologhoz ertenek jó eséllyel többre viszik az eletben, mint azok akik csak egy dologhoz. Lásd a fönököd....

Valószinüleg az áll a dolgok mögött, hogy a feletesedként ismerni szeretné, azt a munkafolyanatot, amit Te csinalsz.

2017. máj. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Valószinüleg az áll a dolgok mögött, hogy a feletesedként ismerni szeretné, azt a munkafolyanatot, amit Te csinalsz."


Szerintem is ez áll a dolgok mögött. Ne kombináld túl.

2017. máj. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én az adott progin túl még jópár más, sokkal nehezebben megtanulható dologhoz is értek, jóval a szakterületemen (amire eredetileg felvettek) na meg a fizetésemen túl. Túlzás tehát, hogy munkanélküli lennék, ha netán valami történne, de akkor sem szimpi az eljárás. De reménykedem, hátha csak az van mögötte, amit mondasz.
2017. máj. 17. 11:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért ne tennéd?


Valamit el kell neki magyarázni, semmi rossz nincs ebben szerintem.

2017. máj. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!