Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkát keressek gerincf...

Milyen munkát keressek gerincferdüléssel, kétoldali kéztő-alagút szindrómával és szociális fóbiával, miben érdemes gondolkodnom?

Figyelt kérdés
2017. máj. 24. 12:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
19 évesen már 13. éve járok iskolába. Írni első osztályban tanítanak. Do the math.
2017. máj. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
b.szod, ez az emberek 99% ára igaz
2017. máj. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Amúgy nem tudom, mitől lehet, csak mostanában akkor fáj nagyon a kezem, amikor egész nap írok. Lehet, hogy az is közrejátszott, hogy régebben kosaraztam egy pár évet. De inkább ne offoljuk szét a kérdést :D
2017. máj. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A helyedben -ha támogatja a TB- megműttetném a kezemet, és tudatosan hozzászoktatnám magamat a társas helyzetekhez. Esetleg gyógyszert szednék, akár rendszeresen is. A szorongáscsökkentő gyógyszerek között az SSRI-k a legjobbak, mert nem tompítanak, és nem okoznak sem hozzászokást, sem függőséget.

(Szociális fóbiával én is érintett vagyok.)


Sok sikert!

2017. máj. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A dopping szerektől megnőhet a csont, izület, mint ahogy a gerincferdüléstől is eltrzul a csont és izület.

Ez nem olyan, mint az ajakfeltöltésed vagy a műmelled, hogy megcsináltatod

2017. máj. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ha alagút szindróma, akkor mindenképp szeretném megműttetni, ha viszont fibromyalgia, akkor úgy tudom, az nem gyógyítható. Elképzelni el tudnék pl valami háttér irodai munkát (az ülés nem okoz gondot, az állómunkától fáj nagyon hamar a derekam meg hajolgatástól, emelgetéstől) vagy pl olyan panaszkezelői munkát, ahol írásban kell kapcsolatot tartani ügyfelekkel vagy valami hasonlót, csak nem értek hozzá.
2017. máj. 24. 22:01
 17/17 anonim ***** válasza:

Akkor nem marad más, mint a gyógyszer.

Mindenképpen kérd ki az orvosod véleményét, hogy mit javasol: mik az életvitelednek és állapotodnak legmegfelelőbb gyógyszerek, és milyen gyógyszert milyen másikkal lehet együtt szedni.

2017. máj. 28. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!