Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen 3 műszakban dolgozni?

Milyen 3 műszakban dolgozni?

Figyelt kérdés

2017. máj. 27. 15:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Szar.
2017. máj. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Borzalmas. Ne próbáld ki, ha egy mód van rá.
2017. máj. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
+1 szar!
2017. máj. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Sz@r.. mégis milyen lenne?!
2017. máj. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
fúuuuuu ne tudd meg!!!!!
2017. máj. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 mi lenne válasza:
szerintem meg próbáld ki, a 3, akár a 4 műszakot. akkor tudod meg igazán ! 1 tuti, nem leányálom ! de, saját magadon kell kipróbálni, hogy fogalmad legyen róla. azt, hogy leírjuk neked, hogy szar ezzel még nem tudod érzékelni.
2017. máj. 28. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egészségtelen.
2017. máj. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, szerintem ez sokmindentől függ. Van aki nem tud nappal rendesen aludni, van aki igen. Sok múlik azon is, hogy milyen munkáról van szó, mert azért van olyan is, ahol belefér egy kis alvás éjszakás műszakban. Én szeretem az éjszakás műszakot, mert nem gond a nappali pihenés, jobb így a fizetés, plusz sokkal nyugisabb, mert nincsenek bent a főnökök. Viszont, hosszú távon nem egészséges, megzavarhatja a bioritmust, stb.
2017. máj. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Metionin ***** válasza:
100%
Egészségtelen de meg lehet szokni. Évek óta tolok diákmunkában különböző műszakos dolgokat, általában éjszaka mert azt jobban bírom. Nappal az óráimtól függően vagyok vagy délelőttös vagy délutános, ebben a tanévben a délelőtt jött be mert délutánra tették az óráimat. Váltott műszakban nyáron dolgoztam de szerintem az sokkal rosszabb, főleg ha hetente váltasz. Havi váltásban elviselhetőbb. Csak a rövid váltás szar, amikor hozzászoksz hogy x-y óráig alszol, másnap meg akkor már kelsz.
2017. máj. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 zolo ***** válasza:
100%
Az is lényeges milyen munkát kell végezni. Van aki az éjszákázást egyáltalán nem bírja. Vak aki hajnalba 4-5 órakor utál felkelni. Van aki az estét a családdal szereti tölteni. Az biztos a nappali alvás nem olyan pihentető, mind az éjszakai. Az sem mindegy milyen időközönként van a váltás a műszakok között. Az egy hétre a szervezet a végére kezd beállni. Az ennél sűrűbb váltások viszont már nagyon rosszak. Én hosszú éveken keresztül 24 órában dolgoztam. Tudom miről beszélek. Viszont annak is megvoltak az előnyei utána 72 szabad volt. Azt mondják puding próbája az evés. Itt meg a munka.
2017. máj. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!