Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Két munkahelynél hogy van ez?

Két munkahelynél hogy van ez?

Figyelt kérdés
Nyáron mennék diákmunkára, de egyenlőre lövésem sincs hogy hogy lehetne ezt. A helyzet az, hogy jelentkeztem egy diákszövetkezetbe, alá írtuk a szerződést, de utána közölték hogy csak 2 hetet dolgozhatok, mivel csak 15 éves vagyok. De azt kevésnek találtam, ezért jelentkeznék még egybe, akik mondták hogy nem akadály az ha másik diákszövetkezetben is benne vagyok. De mind a kettőhöz kell üzemorvosi. Mindkettő adna beutalót, de éna háiorvosomhoz mennék, mivel a másik kettő két órára van attól ahol lakom. Ugye kell ez az egészségügyi kiskönyv. Ez hogy működik? ( rozsaszin kicsi) oda mit írba az orvos? Vagy az orvostól sak egy lapot kapok? Illetve azt olvastam hogy abba a kiskönyvbe kell írni a munkáltatónak hogy mettől meddig dolgoztam ott stb... akkor most hogy van? Bocsánat ha kicsit zavaros a kérdés, de tényleg most minden nagyon össze vissza van a fejemben. Jah igen és ha nekik van üzemorvosuk, de az én háziorvosommal(akinek van üzemorvosi szakképesítése) már elintéztem ezt, akkor lehet hogy elküldenek mê a sajátjukhoz is?
2017. jún. 3. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Üzemorvoshoz menj! A háziorvos nem üzemorvos, nem adhat munkaalkalmasságit
2017. jún. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem a szövetséget, és azt mondta hogyha van a háziorvosnak üzemorvosi képesítése, akkor mehetek oda is...
2017. jún. 4. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!