Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért cukkol a munkatársam?

Miért cukkol a munkatársam?

Figyelt kérdés
Az egyik munkatársam állandóan csipkelődik, de minden nap. Mindig beszól "viccesen", meg megjegyzéseket tesz, ha összefutunk valahol.
2017. jún. 6. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Azért, mert vannak ilyen emberek. És ez jó. Nem kell a savanyú pofa.
2017. jún. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
"Viccelődj" vele te is :)
2017. jún. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Roberto21 válasza:
19%
lehet ki akar turni onnan :)legyel mindig 2 szintel feljebb agyilag es epitsd le szepen meg legyel hozza "vicces"
2017. jún. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
És te ezt miért hagyod? Én már régen leüvöltöttem volna vagy megitattam volna vele egy kis menzeszes pisis kávét.
2017. jún. 7. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Jézusom..! Itt milyen retard ősbunkó emberek vannak??! Mint ez az Erika Berger is??

Meg az előtte lévő??


Mi van nem tudjátok milyen az amikor valaki viccelődik?? Te jó ég... Erika én veled itatnék menszeszes pisis kávét te abberált, beteg barom!


Milyen nyomorult, szánalmas életetek lehet??!

2017. jún. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16%
Tudod kivel szórakozzál te nyomi ;) Mi van hisztizel ha vissza nyal a fagyi és veled szórakoznak? :D
2017. jún. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31%

Utolsó előtti, a vicceskedés csak addig az, amíg a másik számára tolerálható a dolog.

Mindenkinek más az ingerküszöbe, és a vicceskedőnek éreznie kell, ha kényelmetlen a másiknak a helyzet.

2017. jún. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!